Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Екскурсія учнів ЗОШ №13 на підприємство «Лакталіс-Миколаїв»
30.04.2014, 14:08

    Наприкінці квітня учні 9-го та 11-го класів МЗОШ № 13 мали змогу відвідати підприємство «Лакталіс-Миколаїв». Під час екскурсії учні познайомилися із технологією переробки молока і виготовлення корисних кисломолочних продуктів. Діти поглибили свої знання з біології, а саме, як досягнення біотехнологій застосовуються в харчовій промисловості. Побачили, як виготовляються різноманітні молочні продукти, дізнались, що для виготовлення різних продуктів використовують різні штами бактерій, побачили, в яких умовах працюють люди на такому величезному автоматизованому заводі. Учні були вражені великим асортиментом продукції (глазуровані сирки, йогурти, сиркові десерти, сметана). Особливо запам’яталися санітарно-гігієнічні процедури, які діти проходили перед входом у так звану «чисту зону». Свої речі (телефони, годинники, фотоапарати, прикраси) залишили в кімнаті, одягнули білі халати, спеціальні шапочки і бахіли, помили руки з милом і змастили дезінфікуючим розчином.

    На заводі учнів запевнили, що продукція «Лакталіс» натуральна, екологічно чиста, збагачена вітамінами і мікроелементами, не містить консервантів і тому надзвичайно корисна. Дітям пояснили, що лише дотримуючись гігієнічних вимог (багаторазове миття ємкостей, дезінфекція обладнання, очищення повітря, суворий контроль за станом здоров’я працівників) дає можливість без консервантів подовжити термін зберігання молочної продукції. 

    Екскурсія була цікава, незвичайна та пізнавальна. Було проведено невеличку дегустацію, а по завершенню учням були вручені  частування. 

                                                                                                                            Прес-центр школи


Додав: kolinko |
Переглядів: 780
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018