Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Фестиваль – захист учнівських проектів у ЗОШ №56
18.02.2014, 18:02

Сьогоднішні школярі повинні творчо мислити, послідовно міркувати та репрезентувати свої ідеї, вміти працювати в команді й визначати пріоритети, планувати конкретні результати й нести особисту відповідальність за їх реалізацію, ефективно використовувати знання в реальному житті. Саме проектна технологія дає можливість реалізувати такі завдання. З метою узагальнення досвіду з впровадження цієї технології 17 лютого в ЗОШ №56  відбувся захист  навчальних проектів початкової школи. Кожен вчитель звітував про роботу над проектами свого класу.

Гонтарук Н.В. підготувала презентацію  про основні етапи роботи над проектом, що є спільною навчально – пізнавальною, дослідницькою, творчою або ігровою діяльністю учнів.

Далі класоводи поділилися своїми наробками, досягнутими результатами у вирішенні певних завдань.

Учителі перших класів Авер’янова Н.Е.,  Распопова Н.В.  та Пасічник А.М. розглянули особливості роботи з учнями 1 – х класів на рівні ознайомлення з проектно – пошуковою діяльністю, яка базується на тісній співпраці з батьками. Заслуговує на увагу проект «Іменна книжка» про домашніх улюбленців.

Учителі других класів Гонтарук Н.В., Пильська Г.О. розповіли про роботу над міні – проектом «Не зривай первоцвітів». Результатом роботи стало створення змістовної та яскравої презентації.

Учителі третіх класів Шевченко Г.Г., Дзіман Л.С. ознайомили з проектами: «Лікарські рослини України», «Екологія Миколаївщини» в ході роботи над якими використовувались різні методи самостійної пізнавальної діяльності учнів. Робота проводилась у два етапи:

- підготовка звіту й обговорення можливого застосування отриманих результатів;

- захист проекту.

Учителі четвертих класів Самкова Н.М., Баширова О.М., Сташкевич В.Ф. переорієнтовують свою навчально-виховну роботу і діяльність  учнів на різноманітні види самостійної діяльності дослідницького, пошукового, творчого характеру. До фронтальної та індивідуальної форм організації додається групова. В ході роботи над проектами «Славетні українці», «Заповідники України», «Південний берег Криму» учні вчилися взаємодіяти між собою, захищати висловлену думку, що сприяло підвищенню взаємної відповідальності, вирішенню не тільки навчальних, а й організаційних та виховних проблем.

Проведена робота довела, що педагоги та їх вихованці вміють працювати творчо, плідно, результативно.

Методична рада школи

Додав: kolinko |
Переглядів: 785
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018