Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

ІІІ Відкритий обласний турнір юних математиків ім. професора В.М. Лейфури
14.10.2013, 20:19

У розрізі філософії держави провідним напрямом сучасного освітнього простору України є природничо-математична освіта. Миколаївський муніципальний колегіум імені В.Д. Чайки є державним закладом, створеним саме для пошуку, підтримки та розвитку обдарованих та здібних юних математиків. Одним з ефективних форм роботи з ними є предметні турніри.

Вже третій рік за ініціативою директора колегіуму Народного вчителя України С.М. Січка та завідуючої кафедрою математики Крисинської І.В. проводиться Відкритий обласний турнір юних математиків імені професора В.М. Лейфури. Слід відмітити, що ініціативу школи підтримали вищі навчальні заклади: Чорноморський державний університет  ім. П. Могили,  Миколаївський Національний університет ім. В.О. Сухомлинського, Національний університет кораблебудування  імені адмірала Макарова, провідні математики-науковці, представники названих вище закладів,    увійшли до складу журі, членами якого були і видатні науковці-гості: Радченко В.М. (професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук), Теплінський О.Ю. (провідний науковий співробітник Інституту математики НАН України, доктор фізико-математичних наук), Єгорченко І.А. (старший науковий співробітник Інституту математики НАН України, кандидат фізико-математичних наук).

У цьому році турнір відбувся 11 жовтня. В математичних боях взяли участь  12 команд з м. Миколаєва та  Миколаївської області.

Діти із задоволенням брали участь у турнірі, але справжні бойові дії відбулися у фіналі, куди потрапили дві команди з Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д. Чайки «Тривед» та «Челенджер» і команда Морського ліцею ім. професора Олександрова «Флібустєри». Члени журі відмітили високий рівень команд, що вийшли у півфінал та фінал, їх якісну підготовку та бійцівський дух.

Всі учасники турніру отримали подарунки, а фіналісти – особливі призи. Не дивлячись на те, що турнір тривав з дев’ятої ранку до дев’ятої вечора, його учасники виглядали втомленими, але  щасливими: чи то подарунки підняли настрій, чи діти отримали  справжнє задаволення від перевірки власних можливостей, від усвідомлення своєї причетності до великої науки,  ім’я якої – математика.

Адміністрація колегуму вдячна всій кафедрі математики за якісну підготовку та проведення турніру, завідуючій кафедрою Крисинській І.В. за організацію заходу, Майбороді В.А. та Крисинській І.В. за якісну підготовку трьох команд, до складу яких увійшли учні 9-11 класів.

Велика вдячність керівникам закладів, що направили команди та вчителям і дітям, які взяли участь у турнірі.  

Чекаємо на Вас у наступному жовтні!

СПИСОК

команд – учасниць ТЮМ ім. професора В.М. Лейфури

Назва команди

Місце

Команда «Тривед» Миколаївського муніципального колегіуму  ім. В.Д.Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області

І

Команда «Челенджер» Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області

І

Команда «Флібустьєри»  Миколаївського морського ліцею імені  професора  Александрова

ІІ

Команда «аГОРа» Миколаївського муніципального колегіуму ім. В.Д.Чайки Миколаївської міської ради Миколаївської області

ІІІ

Команда м. Вознесенськ

ІІІ

Команда гімназії №1 міста Южноукраїнськ

ІІІ

Команда «Інтеграл» коледжу Миколаївського національного університету ім. В. О.Сухомлинського

ІІІ

Команда Первомайської гімназії.

Учасник

Команда Єланецької гуманітарної гімназії.

Учасник

Команда «Радикал» Новоодеської гуманітарної гімназії Новоодеського району

Учасник

Команда Снігурівської гімназія

Учасник

Команда «Ольшанці» Ольшанської загальноосвітньої школи I-III ступенів  Миколаївського району Миколаївської області

Учасник

Додав: kolinko |
Переглядів: 568
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018