Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Конкурс на кращу команду ДЮП у школі №29
18.03.2014, 16:26
Щодня в нашій державі виникає в середньому 130-140 пожеж, на яких гине 10-12 чоловік, знищуються значні матеріальні цінності. Одна з поширених причин виникнення пожеж - це пустощі дітей з вогнем. Кількість таких пожеж вдається звести до мінімуму там, де серед дітей постійно проводиться роз'яснювальна і виховна робота.
Ефективність цієї роботи зростає, якщо в ній беруть участь діти. Найбільш поширеною формою залучення учнів для проведення пожежно-профілактичних заходів стало залучення їх в ДЮП. Робота дружин юних пожежних спрямована на те, щоб діти навчилися оберігати від пожеж житлові будинки, школи, об'єкти національного господарства, ліс, урожай. Це значить, що, займаючись в дружині, юні пожежники виконують і справу великої державної ваги.
18 березня 2014 року відбувся в Миколаївській ЗОШ №29 конкурс виступів команд ДЮП (учнівські колективи 5-10 класів). Кожна команда показала все на що здатна, виступ учасників заслуговував уваги.
Учасники демонстрували свої здібності, використовуючи всі засоби КВК – від дотепного гумору до театральних мініатюр. Лейтмотивом виступів усіх без винятку команд було одне – правила безпеки треба знати і пам’ятати, а у випадку біди немає надійнішого захисту аніж працівники пожежно-рятувальної служби.
При оцінюванні журі (у складі директора школи, Грицюк Л.А.; ЗДВР, Братошевської С.В.; практичного психолога, Скорохід О.В.; вчителя основ здоров’я, Дибченко В.І.; голови учнівського самоврядування, Маркелової Марії) враховували артистизм, кмітливість, дотепність, змістовність, оригінальність, хореографічна і вокальна майстерність тощо.
Протягом майже 1 години зал наповнювався чудовими мелодіями, шаленою енергією, позитивними емоціями та чарівними усмішками хлопців та дівчат.
За результатами змагань було визначено переможців: команда ДЮП 10 класу (класний керівник Рибакова Т.В.) виборола почесне перше місце, друге зайняла команда ДЮП 9 класу (класний керівник Криницька О.К.) та третє місце посіли команди ДЮП 8 класу(класний керівник Дибченко В.І.) та 7 класу(класний керівник Силкіна А.В.)
Тепер у квітні команда - переможець захищатиме честь нашої школи на районному етапі фестивалю. Тож побажаємо удачі переможцям у наступних етапах фестивалю, адже ДЮП – це не гра, ДЮП – не робота, ДЮП – за життя наша турбота!


Додав: надія |
Переглядів: 617
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018