Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 78
Гостей: 78
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Конкурс-презентація авторефератів науково-дослідницької роботи учнів 9-х класів Миколаївського економічного ліцею №1
05.05.2014, 09:25

Науково-дослідницькі проекти, до яких залучаються учні нашого ліцею –це надійний шлях пізнання кожним юним дослідником своїх творчих можливостей.

Такий конкурс-захист проводиться з метою духовного, творчого, інтелектуального розвитку учнів в ліцеї,виховання їх в дусі демократичних цінностей. Основними завданнями цього заходу, безумовно,є виявлення та підтримка обдарованих учнів, залучення інтелектуально та творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької та експериментальної роботи. У мене була нагода бути присутньою в складі членів журі на захисті авторефератів у 9-х класах. Прослухавши усіх наших дев’ятикласників, можу зазначити, що учні вчаться самостійно осмислювати проблему, творчо, критично її досліджувати. Дуже зацікавив учнівський колектив 9-А класу. Плідно та відповідально попрацювали над важливішою  проблемою роботи – над  доповіддю. Здивувало композиційне оформлення промови у деяких учнів, які посіли перше місце, а саме Цуркан Олени, Драгоморецької Валерії, Царенко Антона, Семенчук Дар’ї, Білецької Юліїта виступ  Згадової  Дарини, яка отримала приз глядацьких симпатій.

Учнівський колектив 9-Б класу також  на достатньому рівні попрацювали над чіткістю, логічністю, послідовністю, лаконічністю свого автореферату.  Серед презентованих також були цікаві роботи, але це малий відсоток порівняно з 9-А. Журі відзначило таких учнів, як: Каліман Єлизавету та Кошман Поліну.

Слід пам’ятати, що сумлінна та самостійна праця над дослідженням та дотримання основних вимог написання роботи, її оформлення неодмінно стануть запорукою успіху на конкурсі-захисті в 11-му класі. Бажаю вам усім натхнення та успіхів у подальшій роботі.

 Керівник курсу за вибором

«Організація теорії і методики науково-дослідної роботи учнів»,

вчитель світової літератури

О.С. Мельничук
 


Додав: kolinko |
Переглядів: 589
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018