Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 8
Гостей: 8
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Козацькому роду нема переводу (спортивне свято в ЗОШ №29)
13.12.2013, 14:40

"Головне – не перемога, – вчить народна мудрість. – Головне – участь”. І в якійсь мірі це правильно. Але не цими словами керувалися учасники військово-спортивного свята "Козацькі розваги!”, що днями пройшло у Миколаївськійсередній загальноосвітній школі №29, присвяченому Дню Збройних Сил України. Зокрема, девізом учасників, стало гасло "Участь добре, а перемога краще”. Це не лише налаштовувало на чесну безкомпромісну боротьбу, а й змушувало кожного докладати максимум зусиль до перемоги.

Спортивне свято проходило у спортзалі школи. Змагаючись у різних конкурсах, учасники  демонстрували глядачам свою силу, спритність та кмітливість. Загалом, програма змагань включала п’ять різноманітних завдань. Розпочалися змагання з представлення та привітання. Особливою креативністю відзначилися у  вирішенні цього питання Гусаренко Євгеній (10  клас), Травинський Станіслав (9 клас), Ляшенко Ярослав (7 клас). Далі між юнаками розпочалася справжня боротьба. Конкурсанти проявили себе у трьох спортивних конкурсах, зокрема, перетягували канат, на швидкість вдягали військову форму. Але найбільше задоволення та хвилювання у глядачів викликав конкурс "Розкрий талант”. Найгучніші оплески отримали: Головченко Дмитро (8 клас), Гужеля Данило (8клас), Зеверт Всеволод (7 клас), Липинський Дмитро (9 клас). Ще однією родзинкою свята став конкурс "Лист до коханої”, під час якого конкурсантам потрібно було написати листа своїй Одарці. Найкращі літературні здібності у цьому конкурсі проявив учень 10 класу Фроленко Євген.

Якщо на початку змагань численну групу підтримки мала команда старшокласників, то, починаючи з третього конкурсу, ситуація з вболівальниками практично вирівнялась. Глядачі азартно підтримували конкурсантів, що створювало атмосферу справжнього свята.

У перерві між номерами глядачі насолоджувалися прекрасними виступами, які на військово-спортивне свято "Козацькі забави!” були підготовлені групою підтримки, а саме дівчатами та учнями 4 класу.

Відверто кажучи, журі було дуже важко оцінювати змагання, адже кожен з учасників не хотів поступатися і показував хороший результат. По закінченню п’ятого  конкурсу рахунок між конкурсантами був майже рівним. Порадившись, журі не стало проводити додатковий конкурс. На цей навчальний рік було обрано Гетьманом школи учня 7 класу Ляшенка Ярослава.

Під час таких заходів, на мою думку, – згуртовується колектив, прищеплюються найкращі загальнолюдські якості: чесність, порядність, мужність і відповідальність. Подібнісвята сприяють військово-патріотичному вихованню молоді і дарують гарний настрій.

Голова учнівського самврядування Маркелова Марія

 учениця 9 класу МЗОШ №29

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 632
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018