Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 19
Гостей: 18
Користувачів: 1
Кадри


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Масляна в ЗОШ №48
28.02.2014, 19:51

Ось  і прийшла весна, а це означає, що за доброю традицією в ЗОШ № 48 настав час веселого, галасливого і радісного народного свята – Масляної.

24 лютого на загальношкільній лінійці було відкрити «Масляний тиждень», дітей ознайомили із звичаями та традиціями свята.

Як відомо, Масляна не має фіксованої дати, вона залежить від найголовнішого християнського свята - Великодня. За 7 тижнів до Великодня, який цьогоріч святкується 20 квітня, починається Великий піст - з 3 березня по 19 квітня. Це давнє християнське свято проводів зимової холоднечі і зустрічі весни, хвилюючого очікування на швидке тепло і незмінне оновлення і оживання природи в дохристиянські часи було приурочене до весняного рівнодення.

Своїм корінням Масляна сягає часів язичництва і черпає звідти багато цікавих традицій та веселих народних ритуалів. Наприклад, незмінний атрибут Масляної - рум'яні, гарячі, апетитні круглі млинці символізують собою ясне сонечко, таке ж рум'яне і жарке.

28 лютого окрім святкування приходу весни, в школі пройшов веселий ярмарок  із смачним частуванням. Всі виручені кошти учні школи віддали на благодійну допомогу . Жодна дитина не залишилась байдужою до проведення заходу.

Ярмарок супроводжувався веселими піснями, танцями, іграми.  Завершилося свято обрядовим спалюванням опудала Зими, а разом із ним - символічним прощанням зі старим роком, що зжив себе, і звільненням місця для прийдешньої весни і оновлення.

Адміністрація школи вдячна класним керівникам, учням та батьківській громадськості за активну підтримку, допомогу, плідну співпрацю в організації та проведенні заходу.

Прес-центр школb


 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 531
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018