Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 13
Гостей: 13
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, Тебе своїм сучасником звемо» (ЗОШ №53)
26.03.2014, 16:18

У 2014 році  увесь світ  відзначає ювілей - 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка. Так у рамках заходів щодо вшанування пам’яті Великого Кобзаря в Миколаївській ЗОШ №53 було проведено різноманітні  заходи:вікторини, шевченківські читання, конкурс на кращого читця поезій Т.Шевченка, конкурс малюнків  за творами Кобзаря. Найкращим заходом, на думку учнів, батьків та вчителів, була літературно - музична композиція «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття, тебе своїм сучасником звемо», яка проводилася для учнів 5-11 класів. Організаторами заходу, вчителями української мови та літератури Дучкою С.О, Шарковою О.В., Моїсеєнко М.О.,Сиченко Л.В., була підібрана велика кількість відеофрагментів та цікавих матеріалів.

Юні актори, учні 6-11 класів,  розповіли дітям про дитинство та сім'ю Тараса Шевченка, про його мрії і розчарування, про довгий і тернистий шлях до свободи. Зі сцени звучали  вірші Тараса Шевченка польською, російською, білоруською, болгарською та рідною мовами, звучали пісні про рідну землю - Україну!

 Глядачі мали   можливість познайомитися не тільки з поетичними творами   великого українського генія, але і з його мальовничою спадщиною.

Для всіх гостей заходу було презентовано виставку книжок «Шевченко – великий син українського народу» та  вернісаж  стіннівок   «Слава Шевченкова – слава України».

Усі учасники літературно – музичної композиції  здобули нові знання та залишились задоволені.

Прес-центр школи
 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 724
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018