Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 6
Користувачів: 1
ogonek66


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Ми - українці! (економічний ліцей №1)
25.12.2013, 13:51

Олександр Олесь писав: « Мова – це не просто спосіб спілкування, а  духовне життя народу, його історична пам’ять, найцінніше надбання віків, це ще й музика, методика , барви його буття»

Миколаївський економічний ліцей №1 - заклад з глибинними та міцними народними традиціями. Захоплює відповідальне , шанобливе ставлення ліцеїстів до мови української, визначних вітчизняних діячів, до культури нашої держави.  2013 – 2014 навчальний рік  - не виключення . 2014 рік – визначальний , тому що виповнюється 200 років від дня народження Т.Г.Шевченку. Цікаві, творчі заходи пропонуються методистом НМЦ Цуркан Людмилою Вікторівною. Започаткований проект до 200 – річчя від дня народження Великого Кобзаря  « Поет духовної свободи».

Учні ліцею  - активні учасники олімпіад, конкурсів, турнірів.  5 грудня ліцеїсти були присутні на Уроці живого слова з лауреатом Шевченківської премії Дмитром Кременем  « Перед Словом і Світом або Серед скарбів нетлінних». З яким захопленням учасники зустрічі говорили про творчість письменника – земляка, який дійсно продемонстрував Урок живого слова.

З якою відповідальністю учні 8 –А класу віднеслися до  міського конкурсу  «Читання поезій Т Шевченка іноземними мовами». До складу команди ввійшли:

1.Марикін  Ярослав

2. Палій  Вікторія

3. Канарш  Андрій

Учні читали вірші Великого Кобзаря англійською мовою.

 Дякуємо за надання допомоги у підготовці  до участі у конкурсі  вчителеві англійської мови Шовкун Н.В.

Участь ліцеїстів у ІІ етапі Всеукраїнської предметної олімпіади з української мови  та літератури засвідчив відповідальність і творчість учениці 11 – А класу Лисенко Ольги, яка в напруженій боротьбі виборола ІІІ призове місце.  ХІІІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика теж започаткував призерів – ліцеїстів:

Лисенко Ольга, 11 – А клас – ІІІ місце

Свирид Катерина , 10 –Б клас – ІІІ місце

Участь команди ліцею у Всеукраїнському конкурсі учнівської творчості з української мови  та літератури ще раз підкреслив високу громадянську позицію ліцеїстів:

1.           Лаврентьєва  Крістіна, 11 –А  - ІІІ місце

2.           Бондарчук Діана,           8 –А – 5 місце

3.           Литовченко Олександра, 10 –Б – 7 місце

4.           Любицька Анастасія, 9 – А – 9 місце

Учні ліцею готуються до нових конкурсів, які допомагають розкритися багатству індивідуального світу особистості, формують громадянську позицію, сприяють свідомому визначенню власного майбуття. Успіхів Вам  та перемог, шановні ліцеїсти!

З.Д.Распітіна, учитель української мови та
літератури, заступник директора з навчально – виховної роботи
Додав: kolinko |
Переглядів: 541
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018