Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Миколаївській вечірній школі №5 – 65!
28.12.2013, 09:57

«Нам  шістдесят п’ять !»  Під таким девізом 27 грудня  2013 року пройшов святковий вечір, присвячений 65- річному ювілею нашої вечірньої школи.

У невимушеній теплій атмосфері гостей свята привітала директор школи Миронова Лариса Миколаївна, котра 15-й рік поспіль очолює цей навчальний заклад. Такий щасливий ювілейний збіг відзначено значущими досягненнями: оновлено комп’ютерну базу, продовжено інформатизацію  для забезпечення технічних і методичних передумов медіаосвіти, створено комфортне освітнє середовище через сучасне умеблювання  методичного кабінету, систематизовано шкільну відеотеку «Пам'ять жива», присвячену
70-річчю визволення України від німецько-фашистських загарбників. Заслуги Миронової Л.М., як директора, відзначено почесною грамотою міського комітету профспілок працівників освіти.

На урочистому зібранні з перших слів ведучих хвиля доброго настрою охопила всіх присутніх: ветеранів педагогічної праці, учителів, учнів, колишніх випускників.

Справжньою родзинкою свята стала вишукана ексклюзивна презентація, присвячена історії школи. Спроектовані світлини з 40-х, 50-х нагадали про перших випускників, яких Велика Вітчизняна війна відірвала від навчання, а заводи і фабрики потребували нових кваліфікованих кадрів, і люди змушені були поєднувати навчання з титанічною роботою на підприємствах.
Під розмірений стукіт сердець ушанували хвилиною мовчання тих учителів, котрих невблаганна смерть забрала у вічність.  Колишня випускниця, а нині вчитель у рідній школі, Лілія Щербань прочитала вірш відомого миколаївського поета Еміля Январьова, котрий теж викладав російську словесність у стінах п’ятої вечірньої. Справді зворушливо пролунали рядки з його лірики про нашу школу: «Мне нравятся рабочие ребята, которых
я учу по вечерам, за то, что редко смотрят виновато, за то,что каждый скромен и упрям».

Багато добрих слів було сказано на адресу справжніх подвижників педагогічної праці. Зокрема відзначено високий професіоналізм колишнього вчителя історії, заслуженого вчителя  Ільїної Тамари Андріївни.

Зі спогадами про нелегкий шлях учителя вечірньої школи  виступив ветеран педагогічної праці, котрий певний час працював куратором у класі вожатих, а потім автослюсарів у центрі освіти для дорослих Мороз Анатолій Прокопович. У виступі було наголошено, що за будь-яких часів та обставин у школі завжди панувала доброзичлива атмосфера, пройнята аурою милосердя, співчуття, людяності.

Не залишилися осторонь урочистої церемонії вдячні школярі: учень
11-А класу Ігор Процький, перебираючи струни гітари,  із натхненням виконав   «И всё, что было…», а Тетяна Мельник подарувала присутнім власну авторську пісню, присвячену рідній школі.

Урочистий вечір пройшов на високому організаційному, технічному і творчому рівні у дивовижно задушевному колі друзів, однодумців, колег, соратників.  На пам'ять і згадку про видатні роковини кожен із присутніх отримав яскравий буклет із фотографією приміщення школи і цікавими відомостями про життя в її стінах від початку заснування  й до сьогодення.

Висловлюємо подяку всім гостям, які відгукнулись на наші запрошення і розділили з нами свято , хто знайшов хвильку часу , щоб побувати в рідній школі, згадати часи навчання, зустрітися з учителями та однокласниками.

Увесь педагогічний колектив має надію, що свято-ювілей в ошатно вбраній залі не залишило байдужим жодного присутнього, кожен поніс із собою часточку нашого тепла , нашої щедрої душі.

Ми щиро уклоняємося долі,

Бо справді більше пощастило тим,

Хто вчивсь і працював в вечірній школі,

А значить, буде вічно молодим!

Методист вечірньої школи

Лариса Денисенко

Додав: kolinko |
Переглядів: 653
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018