Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Міський семінар вихователів груп продовженого дня в ЗОШ № 56
24.04.2014, 17:00

Група продовженого дня є однією із форм виховання дітей і допомагає організувати найсприятливіші умови для їхнього відпочинку, навчання і виховання, поєднання навчально-виховної роботи на уроках і в позаурочний час. Вона забезпе­чує, враховуючи вікові особливості, їхній розумовий, мораль­ний, естетичний, фізичний, духовний розвиток, створює умови для організації продуктивної праці, відкриває можливості все­бічного виявлення і розвитку індивідуальних  здібностей, запи­тів та інтересів дітей.

24 квітня  в школі  №56 відбулося засідання міського методичного об’єднання вихователів груп продовженого дня у формі семінару – практикуму з теми «Особистісно орієнтоване спілкування в групі продовженого дня» У засіданні взяли участь:  методист НМЦ Ватульова О.Г., викладач кафедри педагогіки, психології та менеджменту ОІППО, керівник  міського методичного об’єднання вихователів ГПД, вихователі групи продовженого дня Миколаївської ЗОШ №56 та вихователі ГПД загальноосвітніх навчальних закладів міста, шкільний  психолог.

Засідання відкрила методист НМЦ  Ватульова О.Г., яка ознайомила присутніх з метою та завданнями заходу, важливістю  особистісно-орієнтованого спілкування в ГПД. Директор школи Мазур О.М. презентувала здобутки та досягнення школи. Заступник директора з навчально-виховної роботи Орленко Л.С. доповіла  про умови  для роботи ГПД,  створені  школою. Вчителі Распопова Н.В., Аверянова Н.Е., Каур О.А., Гонтарук Н.В.  показали фрагменти занять гуртків. Особливо яскравим був виступ фольклорного гуртка «Барвінок» будинку творчості, художній керівник  Квітка І.С.

Повноцінна робота почат­кової ланки сучасної загально­освітньої школи неможлива без правильної організації домашньої самостійної роботи учнів.    Цю думку підтвердила вихователь Пасічник А.М. під час проведення самопідготовки, де використала сучасні форми та методи стимулювання самостійної роботи учнів. Вихователь ГПД Глоба О.С.  провела виховний захід про дружбу і товаришування. При цьому діти більш глибоко усвідомили такі людські чесноти як добро, доброзичливість, взаєморозуміння, чемне ставлення один до одного. Вихователі та вчителі використали під час проведення заходів інноваційні комп’ютерні технології, різноманітні форми навчання.

Не менш змістовною була друга частина семінару - практикуму, яку відкрила старший викладач кафедри педагогіки, психології та менеджменту ОІППО Калашнікова С.О. Її виступ був присвячений знайомству із сучасними технологіями виховної роботи в ГПД. Активну участь у роботі семінару взяла Єськова А.І., вихователь групи продовженого дня школи  №65, яка поділилась досвідом роботи з питання «Вихователь має знати й розуміти світ дитинства». А Сорока І.М., вихователь школи № 24 підготувала змістовний виступ щодо організації виховного процесу. Шкільний психолог Журбенко О.М. розглянула питання «Психолого-педагогічний підхід до дітей, що потребують особливої уваги» та провела рефлексію, використавши інтерактивну вправу «Кошик, валіза, м’ясорубка».

Засідання пройшло в атмосфері взаєморозуміння і плідної співпраці з обміну досвідом та впровадження в практику роботи елементів особистісно орієнтованого спілкування.

Методична рада школи
 


Додав: kolinko |
Переглядів: 665
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018