Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Міжвідомчий семінар щодо взаємодії державних і соціальних служб у забезпеченні прав та інтересів дітей
16.01.2014, 11:31

16.01.2014 р. у приміщенні Палацу творчості учнів відбувся міжвідомчий семінар щодо взаємодії державних і соціальних служб у забезпеченні прав та інтересів дітей: «Шляхи досягнення соціальних позитивів сучасної освіти» за участі заступника голови облдержадміністрації Іванцової Н.Б., заступника Миколаївського міського голови Сапожнікової М.О.

Учасниками семінару стали представники департаменту освіти, науки та молоді , управління освіти Миколаївської міської ради, департаменту соціального захисту населення, управління охорони здоров’я Миколаївської обласної державної адміністрації, служби у справах дітей, обласного та міського центрів соціальних служб для сім´ї, дітей та молоді, кримінальної міліції у справах дітей управління внутрішніх справ Миколаївської області, управління ДАІ УМВС України в Миколаївській області, відділу інформації та комунікацій з громадськістю центру забезпечення діяльності головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Миколаївській області, представники Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, науково-методичного центру, Миколаївського національного університету ім. В.О. Сухомлинського, Миколаївського обласного батьківського комітету, працівники психологічної служби системи освіти, керівники загальноосвітніх навчальних закладів м. Миколаєва, батьківська громадськість, ЗМІ.

Мета семінару - координація зусиль усіх служб, які опікуються проблемами дітей, здійснюють захист їх прав та інтересів в умовах негативних соціально-економічних, політичних процесів, що відбуваються у суспільстві та впливають на сім´ю і школу з метою удосконалення інформаційно-освітньої роботи з питань дотримання прав та свобод учнівської молоді, організації роботи щодо збереження життя та здоров’я дітей, створення умов для отримання освіти дітьми з особливими потребами, підтримки соціально-незахищених верств населення  та надання соціальних послуг сім’ям, які опинилися у складних життєвих обставинах, розвитку сімейних форм виховання, запобігання поширенню правопорушень та злочинності серед учнівської молоді профілактики захворювань та інфекцією хвороби у т.ч. ВІЛ – інфіковані СНІД, дорожньо-транспортного травматизму тощо.

За підсумками семінару визначено шляхи вирішення окреслених проблем через взаємодію всіх інституцій, які займаються справами дітей.

Виступ начальника управління освіти Миколаївської ради Деркач Г.І.:Додав: kolinko |
Переглядів: 578
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018