Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 14
Гостей: 14
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Невичерпна скарбниця педагогічних надбань. Педагогічні читання в Миколаївській ЗОШ № 56
15.02.2014, 15:00

У школі  традиційно проводяться педагогічні читання, які сприяють поглибленню знань вчителів про творчість педагогів-новаторів. У поточному  навчальному році тема була такою: «Упровадження принципів гуманної педагогіки В.О.Сухомлинського, Ш.О.Амонашвілі в навчально- виховний процес»

Директор школи О.М.Мазур, відкриваючи захід, розповіла про значення творчого здобутку вчених для сьогодення. Естафетну паличку перехопила вчитель початкових класів Гонтарук Н.В., яка ознайомила присутніх з виставкою книг видатних педагогів.         

Заступник директора з навчально-виховної роботи Л.С.Орленко присвятила свій виступ  моральним цінностям, окремо зупинившись на педагогічних заповідях В.О. Сухомлинського. Про важливість морально-духовного виховання учнів повідомила  вчитель української мови та літератури О. В.Чубукова. А її колега, філолог Л.В.Зімкова, звернула увагу присутніх на велике значення літературні, взагалі, читання в становленні особистості учня.Досвідчений вчитель  Дзіман Л.С. розповіла про інновації на уроках, зокрема, змістовно  висвітливши тему застосування різноманітних методів Ш.О.Амонашвілі. Вчитель початкової школи Шевченко Г.Г. відзначила важливість ігрової діяльності як засобу навчання на уроках, супроводжуючи прикладами використання у навчально – виховному процесі.

Виступи вчителів були візуально продемонстровані у вигляді електронної презентації. Аудиторія помітно оживилася, коли заступник директора Л.С.Орленко  провела майстер-клас з колегами. Вчителі, відчувши  себе учнями,  із задоволенням та  захопленням виконували навчальні вправи, які підпорядковувались темі педагогічних читань. Необхідно було, прочитавши незакінчене коротеньке оповідання Василя Сухомлинського морально – етичного змісту, додумати закінчення одним – двома реченнями та  дати йому назву. Важливо, що більшість вчителів правильно визначили тему і закінчення оповідання.

На завершення були надані поради із скарбниці В.О.Сухомлинського:

-Учитель творить людину (педагогам)

-Як виховати добру людину (батькам)

-Зростаємо добрими (дітям)

Отже, проведення таких заходів сприяє не тільки зростанню педагогічної майстерності, а й всебічному розвитку особистості взагалі. Кожен з учасників зумів долучитися до глибокої криниці педагогічної спадщини видатних педагогів.

Методична рада школи

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 546
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018