Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Ніколи в серці не зітреться суровий карб тих днів і тих подій (ЗОШ №29)
10.11.2013, 15:18

Під таким гаслом відбулася зустріч 7 листопада 2013 року в Миколаївській загальноосвітній школі № 29 з почесним громадянином міста Миколаєва, керівником Корабельної ради ветеранів війни і праці Білим Віктором Олександровичем та замісником цієї ради, Іванченко Ганною Миколаївною. Такі зустрічі стали у школі традиційними. Вони розвивають інтерес учнів до вивчення історії рідного краю як одного з основних важелів у вихованні любові до Батьківщини, формують в учнів стійку, принципову систему поглядів, в основі яких лежать знання, аргументовано та послідовно відстоювати свою позицію.

Відповідно до Указу Президента України від 19 жовтня 2012 року № 604 «Про заходи у зв’язку з відзначенням 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», Постанови Верховної Ради України від 21 травня 2013 року № 299-VII «Про відзначення 70-річчя звільнення України Червоною Армією від фашистських загарбників», розпорядження Кабінету Міністрів України від 22 травня 2013 р. № 360-р «Про затвердження плану заходів на 2013-2015 роки з підготовки і відзначення 70-ї річниці визволення України від фашистських загарбників та 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», позакласний захід був приурочений до дня визволення України від німецько-фашистських загарбників.

Ветерани були запрошеніна засідання гуртка «Історичне краєзнавство» (керівник – Мороз Євген Олександрович, вчитель історії).

З вітальним словом до всіх присутніх звернулася директор школи, вчитель історії Грицюк Лариса Анатоліївна. Вона зазначила, що Україна буде незалежною, допоки кожен із нас пам’ятатиме про подвиг народу у Великій Вітчизняній війні, про кожного, хто захищає рідну землю.

Білий Віктор Олександрович розповів дітям про події тієї страшної і водночас героїчної епохи нашої історії, навів цікаві факти з біографії свого життя. Закликав вірно оцінювати минуле, не намагатися переписувати історію, прагнучи закреслити все те, що з нинішніх позицій здається помилками, обманами.

З особливим інтересом гуртківці слухали розповідь Іванченко Ганни Миколаївни про покоління дітей війни, про всі випробування, які лягли на їх маленькі плечі. До речі, Ганна Миколаївна розпочала свою педагогічну діяльність у рік відкриття нашої школи, 15 серпня 1952 року. Працювала вчителем французької мови, заступником директора з виховної роботи ЗОШ №29. Глибоко шанують Іванченко Г.М. у нашій школі за її безмежну душевну щедрість, за прагнення допомогти кожному і ласкавим словом, і мудрою порадою, і конкретною справою. По праву це Людина з великої літери, для якої чужого горя не буває.

Активно, відповідально готувались до зустрічі з ветеранами учні 8 та 10 класів: приготували вірші і малюнки, мультимедійну презентацію. Особливо відзначались восьмикласники: Савицький Дмитро, Гужеля Данило, Пріймак Ірина, Горбачова Вікторія, Коваленко Анна, Шпаковська Олександра, Мальований Роман, Квашнін Олексій; десятикласники: Бондар Андрій, Урум Дмитро, Кравченко Катерина, Гайдай Тетяна, Іванова Ганна, Ребіженко Олена, Фроленко Євген, Оломський Ігор.

Звертаючись до школярів, ветерани висловили щирі слова подяки за уважне ставлення до них.

 Братошевська Світлани Вікторівни, ЗДВР ЗОШ №29

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 507
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018