Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Нове ім’я – 2013
01.12.2013, 14:26

Уже 16 років поспіль в останні дні осені освітяни нашого міста підводять підсумки фахового конкурсу «Нове ім’я».

Цього року свої акварелі педагогічної майстерності у фіналі конкурсу, 27 листопада 2013 року, на сцені Палацу творчості учнів, представляли Маргарита Бондаренко, заступник директора з навчально-виховної роботи ЗОШ № 1 імені Олега Ольжича, Наталя Кругляк, заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 40, Аліна Кафтан, практичний  психолог ДНЗ № 66,

Юлія Хавтура, практичний психолог ЗОШ № 34. Цьогоріч учасники конкурсу виступали саме у номінаціях «Заступник директора школи з навчально-виховної роботи», «Заступник директора школи з виховної роботи», «Шкільний практичний психолог», «Психолог дошкільного навчального закладу».

Конкурс проводиться для педагогічних працівників, що мають стаж роботи на займаній посаді до 8 років, тобто для молодих, творчих, інноваційних, сучасних освітян. Учасникам довелося пройти нелегкий шлях до перемоги, представивши на І етапі авторські розробки Першого уроку 2013-2014 н. р., присвячені Року дитячої творчості, на ІІ етапі провівши відкритий методичний захід для колег свого навчального закладу. І, нарешті, переможці кожної номінації презентували себе, свою фахову майстерність, таланти і креатив у фіналі конкурсу. Гості свята – учні, колеги, батьки учнів, методисти науково-методичного центру, спеціалісти управління освіти – радо вітали виступи учасниць у конкурсах «У веселки сім доріг», «Райдужний зв’язок», «Веселковий міст», «Фарби творчої душі».

Кожна з них була гідна звання «Нове імя – 2013». Надовго запам’ятається усім присутнім «Педагогічна поема», філософський погляд на професію, режисерська майстерність Маргарити Бондаренко, авторська поезія, особливий педагогічний стиль Аліни Кафтан,  вміле поєднання народних традицій і презентації свого досвіду, таланти Наталі Кругляк, сучасність, розум, креатив  Юлії Хавтури. Але конкурс є конкурс! Тому журі на чолі з начальником управління освіти Миколаївської міської ради Ганною Іллівною Деркач довелося плідно попрацювати, щоб визначити переможців.

У номінації «Білий лелека» (віра в дітей, вміння вести за собою) перемогла Аліна Кафтан, в номінації «Сяючі смарагди» (логіка і науковість) – Наталя Кругляк, в номінації «Чарівна перлина» (методичні  знахідки) – Маргарита Бондаренко, в номінації «Червоні вітрила» (віра, надія, покликання) – Юлія Хавтура. Абсолютними переможцями конкурсу «Нове ім’я – 2013» визнано Маргариту Бондаренко і Аліну Кафтан!

Чудове фінальне дійство об’єднало і вчителів, і учнів. Приємно, що разом із конкурсантками на сцені виступали і їхні колеги, учні і, навіть, директори шкіл! Представники організаційного комітету зробили все можливе, щоб справжнє освітянське свято відбулося.

Вітаємо переможців і бажаємо впевнено крокувати новими стежками педагогічної майстерності!

Строїнова Ганна Володимирівна,

заступник директора з виховної роботи ЗОШ № 1

імені Олега Ольжича, фіналістка конкурсу «Нове імя – 1999»

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 1443
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018