Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

ОЛІМПІЙСЬКИЙ ТИЖДЕНЬ В МИКОЛАЇВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №4
20.09.2013, 14:10
З 9 по 15 вересня в Миколаївській гімназії №4 проводився Всеукраїнський олімпійський тиждень.

Розпочався тиждень урочистою лінійкою, на якій гімназисти в цікавій формі розповіли про історію олімпійських ігор, олімпійських чемпіонів незалежної України та олімпійців з Миколаївщини. Юні спортсмени гімназії продемонстрували свою красу, силу та спритність під час показових виступів.
Протягом тижня гімназисти приймали участь у різноманітних заходах на олімпійську тематику. Дискутували на годинах спілкування та «круглих столах». Проявляли високий рівень обізнаності та фізичної підготовки під час конкурсів знавців спорту та олімпійських уроків. Вразила своєю красою виставка малюнків на спортивну тематику юних художників. Проте найяскравіші та найемоційніші враження залишили змагання з різноманітних видів спорту.

Задоволення отримали не лише гімназисти, а й їхні батьки та представники спортивної громадськості, які відзначили високий рівень організації Олімпійського тижня та із захопленням стали активними учасниками спортивних змагань та конкурсів.

Проявили себе і органи учнівського самоврядування «Республіка рівних». Особливо відзначився актив міністерства «Спорту та здоров’я» та учениці 11 – Б класу, які спільно підготували цікаві та змістовні презентації «Історія Олімпійських ігор», «Відродження Олімпійських ігор», «Олімпійські ігри: історія та сучасність», «Олімпійці України та Миколаївщини», «Сучасні тенденції розвитку олімпійського руху в Україні» та виступили перед молодшими школярами.
На урочистій лінійці, присвяченій закриттю Олімпійського тижня, були підведені підсумки цієї визначної події та нагороджено переможців змагань і конкурсів.

Вчитель фізичної культури Миколаївської гімназії №4 Хоменко О.В.
Додав: aralina |
Переглядів: 663
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018