Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Олімпійський тиждень у ЗОШ №24
16.09.2013, 18:10

З 9 по 13 вересня в нашій школі проходив Олімпійський тиждень.  Кожний клас проводив зустрічі з видатними спортсменами. Проводились інформаційні хвилинки та класні години, присвячені пропаганді олімпійського руху.

У п’ятницю, 13-го вересня,  вся школа була захоплена олімпійською атмосферою. День був розпочатий урочистою лінійкою, на яку були запрошені такі гості: Болотнік Тетяна – срібний призер України, майстер спорту з художньої гімнастики ; Грицак-Львова Вікторія –КМС з легкої  атлетики ; замісник голови НОН у Миколаївській області Прокопович Вадим Вікторович, який вручив кращим спортсменам школи подарунки. Такі  зустрічі стимулюють бажання займатися спортом і досягати успіху у спортивній кар’єрі .

Кожен клас,  починаючи з першого та  закінчуючи десятим, брав активну участь у спортивних змаганнях: біг з естафетною паличкою, кидки у баскетбольне кільце, волейбол, вікторина, силомір.

Учні 11 класу взяли на себе велику відповідальність бути суддями та інструкторами даного заходу.  Всі гості та учні школи насолоджувались професійними виступами спортсменів на урочистій лінійці.

Учні школи показали високий рівень знань олімпійської символіки та майстерне виконання заданих вправ. Від всього учнівського колективу виносимо особливу подяку організатору цього олімпійського тижня – вчителю фізичного виховання Кутовій С.Є.

14 вересня наша школа була нагороджена грамотою за вагомий внесок у розвиток дитячої легкої атлетики, співпрацю, проведення «Олімпійського уроку» у Програмі «Олімпійський тиждень» та з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

Учні ЗОШ№24
Кузнецова Вероніка
Редько Ірина


Додав: kolinko |
Переглядів: 572
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018