Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути















   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів














Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Останній дзвоник-2014 у ЗОШ № 44
30.05.2014, 16:42

30 травня 2014 року в Миколаївській ЗОШ № 44 відбулася святкова лінійка, присвячена закінченню 2013-2014 навчального року.

На урочистій лінійці були присутні учні, батьки та гості (Смоквіна М.М., начальник управління по роботі з молоддю департаменту освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації; Грипас О.В., депутат Миколаївської міської ради; Удовиченко О.О., директор НМЦ; Сімченко В.В., директор ТОВ «Николаевский тепловозоремонтный завод», Чвіль З.О., директор Будинку культури мікрорайону Кульбакине; представники аграрного університету).

На початку лінійки виступали гості та вручали грамоти учням за досягнення в олімпіадах, конкурсах, спортивних змаганнях.

Не обійшлося без подарунків: від Миколи Миколайовича Смоквіни відмінники навчання отримали сертифікати на оздоровлення в літніх таборах; Олег Володимирович Грипас подарував школі макет «Малогабаритного автомату ММГ АКМ»; ТОВ «Николаевский тепловозоремонтный завод» – м’ячі, баскетбольні сітки та відеокамеру. Ми вдячні нашим гостям за подарунки!

Учні початкових класів привітали випускників віршами та піснями.

Випускники 2014 року виступили зі словами подяки вчителям та батькам. Свій виступ завершили шкільним вальсом та випустили в небо голубів.

Батьки висловили слова вдячності школі і благословили своїх дітей у доросле життя. Після цього вони відправилися на свій останній урок.

Прес-центр школи





















 


Додав: kolinko |
Переглядів: 756
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       







Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


































































Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018