Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Педагогічні читання в ЗОШ №16
02.11.2013, 21:53

29 жовтня у Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ст.. №16  відбулися педагогічні читання  на тему «Розвиток компетеностей учнів на основі гуманно-особистісної технології Ш.Амонашвілі».

Відкрила зібрання бібліотекар школи Солонченко Валентина Андріївна.  Вона розкрила ідейне наповнення   та мету заходу – ознайомлення учасників із цінностями сучасного трактування гуманної педагогіки, пошук однодумців, консолідація творчих сил вчителів школи довкола навчання і виховання дітей третього тисячоліття.

Шалва Олександрович - Учитель з великої літери, він має практично всі вчені звання, але попри все, це дуже скромна людина, яка по-справжньому любить дітей і переймається їхнім вихованням. У 60-70-х роках Шалва Олександрович очолив масовий експеримент у школах Грузії, який мав широкий відголосок по всьому світу в силу заснування нового наукового напрямку "Гуманно-особинісний підхід до дітей у навчальному процесі.

На педчитаннях Ш.О.Амонашвілі подарував кожному часнику, три заповіді:

1.  Вірити у безмежність дитини.

2.  Не ображати, не принижувати гідність дитини.

3.  Виховувати дитину не авторитарно, а гуманно.

Тематика виступаючих вчителів Білоглазової О.Р., Крутієнко С.А., Мошолончук Л.О. Шличек В.М.,  була різноплановою, вона охопила майже всі аспекти навчального та виховного процесів видатного педагога.Між виступами учасники переглянули слайд-показ «Як будувати освіту» (за Ш.О.Амонашвілі)

Приємною несподіванкою для присутніх була можливість побачити майстер клас Амонашвілі, а саме урок-Мудроречия.

Такі педагогічні читання, з елементами відеоконференції,  сприяють вивченню та впровадженню в широку педагогічну практику ідеї гуманної педагогіки.

Сяють очі, співає душа, радісно хвилюється серце…

«Гуманна педагогіка – як синя птаха: знаємо, що немає такої птахи, але віримо, що вона є. Краса її манить нас, а пошук породжує творчість. І бачимо, що   сам пошук гуманної педагогіки вже є гуманною педагогікою» (Ш.Амонашвілі)Додав: kolinko |
Переглядів: 686
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018