Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 9
Гостей: 8
Користувачів: 1
0501600643s


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

«Піснею звеличимо Перемогу» (фестиваль військово-патріотичної пісні в ЗОШ №29)
08.05.2014, 22:16
В ці дні травневі, мріями багаті,
Коли щастя хлюпає з пісень,
Ми щороку зутрічаємо свято –
Перемоги радісної день.

З метою розвитку патріотичного виховання учнівської молоді в Миколаївській ЗОШ І-ІІІ ступенів №29 щорічно проводиться ряд заходів. Досить дієвими у плані організації патріотичного виховання у школі є такі форми і методи роботи: конкурси-змагання, інтелект-шоу, диспути, тематичні тижні, інсценізації військових пісень, екскурсії до музеїв Бойової слави, уроки мужності, робота волонтерських загонів (допомога ветеранам, догляд за могилами воїнів, просвітницька робота серед школярів).
Так і 8 травня2014 року був проведений фестиваль військово-патріотичної пісні «Піснею звеличимо Перемогу», який зібрав на сцені школи понад 200 учасників. У фестивалі прийняли участь всі класні колективи школи. Директор школи, Грицюк Лариса Анатоліївна, педагогічний колектив та учні запросили на свято почесних гостей: заступника голови ради ветеранів Корабельного району, в минулому заступник директора з виховної роботи школи, Іванченко Анну Миколаївну, голову первинної організації вчителів ветеранів війни та праці Корабельного району, а також в минулому вчителя російської мови ЗОШ №29 Решетнікову Лілію Василівну.
Виступи артистів налаштували старших глядачів на спогади, а менших перенесли у давні часи. Пісні та вірші тієї війни… Скільки їх прекрасних, незабутніх. Є в них все: і гіркота відступів в перші місяці війни, і радість перемог, і картини життя солдатів, розповіді про бойові подвиги моряків, піхотинців, льотчиків і танкістів, які висвітлювати військові кореспонденти.
Жоден з присутніх не залишився байдужим, коли звучали пісні про роль військових кореспондентів під час війни «Песенка военных корреспондентов» (7 клас, класний керівник Силкіна А.В.),про материнську любов – «Маки» (4 клас, класний керівник Данішевська Н.А.), про сердечні почуття – «Смуглянка» (9 клас, класний керівник Криницька О.К.), «Катюша» (2 клас, класний керівник Топоркова А.І.), надію на Перемогу – «Едут по Берлину наши козаки» (8 клас, класний керівник Дибченко В.І.), про щиру вдячність наступних поколінь «Свята Перемога» (5 клас, класний керівник Мосорко Ю.О.) , «Кадетский марш» (3 клас, класний керівник Маркелова Н.С.) та «От героев былых времён...» (6 клас, класний керівник Савчук Н.О.), про віру у коханих – «Огонёк» (10 клас, класний керівник Рибакова Т.В.). Наймолодші учасниці фестивалю – першокласниці (класний керівник Глущено А.М.) подарували танок під час звучання пісні «Журавлі». Ведучими свята були ЗДВР Братошевська С.В. та керівник театрального гуртка «Околиця» Гайченко Н.А.Слова вдячності за організацію і проведення заходу були проголошені нашими ветеранами. Зокрема, Іванченко Ганна Миколаївна у своєму виступі зазначила: «Протягом десятиліть День Перемоги був святом всезагальної радості, і водночас – смутку й жалоби за тими, хто не повернувся. А ще – вдячності людям, які боролися за цю перемогу. Адже недаремно говорили мудреці, що саме вдячність живих - і є та пам'ять, заради збереження якої і проводяться такі зустрічі з підростаючим поколінням».

Під час підведення підсумків фестивалю директор школи, Грицюк Лариса Анатоліївна подякувала всім учасникам і висловила думку, що проведення подібних заходів сприяє відродженню й популяризації української військово-патріотичної пісні, історії нашої країни, а також впливає на формування громадянської та патріотичної свідомості молодого покоління.

Отож, вкотре переконуємося, що людина починається з добра! Справжня людина, за переконанням нашого народу, – це людина добра й мудра, щира й сердечна, щедра й світла, яка вміє любити, співчувати, захистити, поважати і порадити, людина з добрим серцем і світлою душею.
ЗДВР ЗОШ №29, Братошевська С.В.

Додав: надія |
Переглядів: 681
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018