Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Показовий День ЦЗ у навчальних закладах міста
12.04.2014, 14:20

11 квітня в загальноосвітніх школах №27, 35, 44, ліцеї "Педагог" для керівників навчальних закладів районів міста відбулися показові Дні цивільного захисті.

Управління освіти Миколаївської міської ради висловлює подяку директорам, педагогічним та учнівським колективам зазначених шкіл за високий рівень підготовки та проведення заходів.

Матеріали для підготовки та проведення Дня ЦЗ в школі розміщено в розділі "На допомогу керівнику навчального закладу"

Миколаївська загальноосвітня школа №27

11 квітня 2014 року  на базі ЗОШ № 27 відбувся показовий “День ЦЗ”,  під час якого працівники закладу та учні набули практичного досвіду дій за сигналами оповіщення «Увага всім!», користування індивідуальними засобами захисту органів дихання, проведення заходів цивільного захисту та евакуації при пожежі. Керівним складом та формуваннями були практично відпрацьовані: оповіщення про виникнення НС служб ЦЗ та установ району, інформування про фактичну обстановку і вжиті заходи; Інструкція  щодо дій персоналу МЗОШ № 27 у разі виникнення НС; практичні заходи евакуації при моделюванні аварійної ситуації: «Вибух у котельній з руйнуванням стіни та пожежа у спортивній залі».

До уваги гостей була запропонована така поетапна робота штабу ЦЗ та працівників школи:

 І етап: відпрацювання працівниками закладу реагування при отриманні інформації про виникнення НС.

ІІ етап: показова робота штабу ЦЗ з реагування на наслідки НС в закладі.

ІІІ етап: відпрацювання дій кожного формування з ЦЗ при даній НС.

ІV етап: робота штабу з питань проведення заходів мінімізації наслідків аварії.

До проведення заходів були залучені фахівці аварійно – рятувального загону ГУ ДСНС та РВ МНС.

Прес-центр школи


 

Миколаївська загальноосвітня школа №35

На виконання листа управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Миколаївської міської ради від 18.02.2014 №17-173, наказу управління освіти Миколаївської міської ради від 01.02.2013 №59 «Про основні заходи цивільного захисту на 2014 рік», наказу управління освіти Миколаївської міської ради від 03.03.2014 №123 в рамках «Показового Дня цивільного захисту» 11 квітня 2014 року в школі булі проведені показові заняття  та навчання із залученням в.о. начальника відділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення в Заводському районі Зубачевського В.О., спеціалісту відділу Хохрова О.П., майстра виробничого навчання міських курсів цивільного захисту Жернакова Ю.В., участю директорів шкіл та відповідальних за ведення ЦЗ шкіл Заводського району м. Миколаєва.

Відповідно до Плану проведення, День ЦЗ розпочався радіолінійкою «Безпека – добробут країни», далі відбулась презентація закладу та виступ МВН міських курсів ЦЗ з показом мультимедійних презентацій для запрошених осіб. В класах були проведені відкриті заняття з ЦЗ та основ здоров’я для учнів 2-11-х класів. Об 11.00 в школі було оголошено учбову тривогу (учбову пожежу). Евакуація на спортивний майданчик учасників навчально-виховного процесу була проведена за 3 хвилини, що відповідає нормативам. Класні керівники відрапортували про підсумки евакуації класів. Усі учні та працівники школи були забезпечені засобами індивідуального захисту (респіраторами, ватно-марлевими пов’язками). Завершився захід комбінованої естафетою учнів старших класів (екіпіровка засобами ІЗ, смуга перешкод, стрільба з пневматичних гвинтівок).

У вестибюлі  школи було організовано виставку засобів індивідуального захисту, приладів радіаційного та хімічного контролю; розміщено інформаційний стенд служби ЦЗ школи. Серед початкових класів було проведено конкурс малюнків «Небезпека навколо нас», серед старших класів – конкурс газет, стіннівок, емблем «Запобігти, врятувати, допомогти».  За підсумками проведення показового Дня ЦЗ видано наказ по школі від 11.04.2014р. № 125 , результати оголошені на загальношкільній радіолінійці.

У проведенні заходу взяли участь керівний та командний склад, особовий склад формувань ЦЗ навчального закладу, учні 2-11-х класів. Результатом стали перевірка роботи системи ЦЗ, практичне відпрацювання та узгодження дій учасників навчально-виховного процесу, формувань ЦЗ закладу в разі надзвичайної ситуації; навичок користування засобами індивідуального захисту, практичний обмін досвідом з керівниками ЦЗ шкіл міста.

Директор ЗОШ №35 А.Б.Апостолов


Миколаївська загальноосвітня школа №44

11.04.2014 року в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №44 відбувся показовий День цивільного захисту та об’єктового тренування.

День розпочався з проведення загальношкільної лінійки, присвяченої
28-й річниці Чорнобильської трагедії.

На лінійці були присутні:

  1. Сердюков Сергій Васильович, старший майстер виробничого навчання курсів цивільного захисту м. Миколаєва.
  2. Курепін Валерій Миколайович, начальник відділу надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення адміністрації Корабельного району.
  3. Директори шкіл Корабельного району.
  4. Тринько Володимир Сергійович, спеціаліст управління освіти.

Команда ДЮРП виступила з програмою щодо правил пожежної безпеки.

Після лінійки відбулися відкриті заходи за програмою з предметів «Основи здоров’я» (2-9 кл.) та «Захист Вітчизни» (10-11 кл.), на які були запрошені гості.

За участю співробітників пожежної частини Державного підприємства «НАРП», працівників Товариства Червоного Хреста та шкільної медсестри Куть Л.М. пройшли показові дії.

Під керівництвом вчителя предмета «Захист Вітчизни» проведено комбіновані естафети, виконання нормативів та контрольних завдань з розділу «Цивільний захист» на спортивному майданчику.

Суддівська команда (вчителі фізкультури Палій Л.М., Новіцький В.І.) наглядали за правильністю та швидкістю виконання нормативів. На останньому етапі визначили переможця: команда 11 класу.

Також учнів нагороджено грамотами за підсумками конкурсу газет «Запобігти. Врятувати. Допомогти» та малюнків «Збережімо планету Земля», а вчителів за активну участь у проведенні Дня цивільного захисту.

Цілі та завдання Дня цивільного захисту та об’єктового тренування досягнуті. Заплановані заходи пройшли відповідно до плану.

Бачкала О.В., заступник директора з виховної роботи
 

Миколаївський ліцей "Педагог"

11 квітня в Центральному районі був проведений показовий День цивільного захисту на базі Миколаївського ліцею «Педагог» Миколаївської міської ради, на якому були присутні начальник відділу з питань НС та ЦЗН в Центральному районі,  представники ДСНС району та курсів ЦЗ міста і області, начальники ЦЗ -  директори загальноосвітніх навчальних закладів району.

Були проведені відкриті уроки, які стали своєрідним підбиттям підсумків роботи з навчання основам безпеки життєдіяльності та цивільного захисту протягом навчального року. Школярам розповіли про небезпеку, яку несе вогонь, нагадали про правила поведінки та дії в найбільш поширених надзвичайних ситуаціях, характерних для літніх канікул, особливо під час відпочинку на водоймах.

Теоретичні заняття були закріплені практичним відпрацюванням дій на випадок надзвичайної ситуації – пожежа у будівлі. Було організовано евакуацію всіх дітей на подвір’я, де продемонстровано спеціальний одяг рятувальників і роботу пожежного автомобіля.

Адміністрація Центрального району


Додав: kolinko |
Переглядів: 1121
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018