Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Правовий Квест «Керуй своїм життям!» у місті Миколаїв
19.01.2014, 12:19

18 січня 2014 у місті Миколаїв на базі ЗОШ №19 проведено освітньо-правову Програму - Квест «Керуй своїм життям!».

Програма ініційована ВМГО «Національна організація скаутів України» (НОСУ) і проводиться у співпраці з Українським фондом «Благополуччя дітей» та MTV EXIT з метою сприяння широкому залученню учнівської молоді до сучасних знань з питань прав людини, в тому числі для освіти дітей, підлітків та молоді з питань попередження торгівлі людьми в Україні. Квест одночасно проходив у трьох регіонах України (Миколаївській, Вінницькій, Донецькій областях).

Програма підтримана управлінням освіти Миколаївської міської ради, департаментом освіти, науки та молоді Миколаївської облдержадміністрації, головним управлінням юстиції в Миколаївській області. Активну участь у підготовці та проведенні Квесту взяла адміністрація ЗОШ № 19 м. Миколаїв, волонтери кількох дитячих і молодіжних громадських організацій області.

До Квесту залучено команди учнів із 22 навчальних закладів м.Миколаїв та області (ЗОШ № 1, 3, 6, 7, 14, 19, 20, 34, 39, 43, 47, 53, 56, 60, гімназій № 2, 3, 41, юридичного ліцею м. Миколаїв, Снігурівської ЗОШ № 4, Мішково-Погорілівської ЗОШ I-II ступенів Жовтневого району, Новоодеської гуманітарної гімназії, Кир’яківської ЗОШ Миколаївського району). Всього в реалізації програми взяли участь близько 300 осіб.

Перед стартом Квесту учасники переглянули документальний фільм виробництва MTV EXIT «Життя на продаж» про реальні історії українців, постраждалих від торгівлі людьми. Посилаючись на показані у фільмі факти, організатори програми закликали підлітків бути пильними і не робити власні помилки, а краще вчитися на чужих.

І, як у справжньому житті, для виїзду за кордон, але в ігровій, інтерактивній навчальній формі, команди отримували «закордонні паспорти», відвідували «посольства» країн, збирали потрібний пакет документів у «державних» структурах для отримання візи та для виїзду за кордон. Під час гри учасники команд знаходили відповіді на правові питання, складали своєрідні пазли з тематики Квесту. Юні громадяни України заповнювали схожі на справжні зразки бланків для отримання віз та міграційних карт країн відвідування, створювали «живі» скульптури, як символи єднання людей різних країн. Писали короткі спічі з прав людини, моделювали ситуації виходу з проблемного стану в чужій країні, шукали в мережі Інтернет відповідні державні, місцеві, міжнародні організації, які надають допомогу мігрантам, які потрапили в скрутну ситуацію тощо.

Всі учасники команд також нагороджені пам'ятними дипломами. Призові місця розподілилися наступним чином: І місце - ЗОШ № 20, м. Миколаїв, ІІ місце - Снігурівська ЗОШ № 4, ІІІ місце – юридичний ліцей, м. Миколаїв і Новоодеська гуманітарна гімназія.

Миколаївський обласний осередок ВМГО «Національна організація скаутів України» дякує своїм партнерам і багаторічним меценатам за допомогу: Жукову Валерію Павловичу - заступнику директора зі зв'язків з органами влади та громадськістю Компанії PepsiCo Україна ТОВ «Сандора», Буркуну Валерію Васильовичу - директору Миколаївського товариства з додатковою відповідальністю ТДВ «Оріон - Авто», депутату Миколаївської міської ради, Гаджиєву Фазілю Султангамид Огли - директору ТОВ «Гаджиєв», депутату Миколаївської обласної ради.

Прес-центр
Миколаївського обласного осередку ВМГО
«Національна організація скаутів України»


Додав: kolinko |
Переглядів: 651
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018