Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Пушкінський вечір у ЗОШ №48
27.02.2014, 20:01

У червні 2014 року виповнюється 215 років з дня народження Олександра Сергійовича Пушкіна - видатного російського письменника.

   Враховуючи значний внесок Олександра Сергійовича Пушкіна у розвиток  російської літературної мови та світової літератури, в рамках святкування Дня рідної мови учні  9-А класу під  керівництвом О.О. Баранової 27.02.2014 р. провели відкритий літературно-музичний захід  для батьків, вчителів, учнів 2-4, 5-11 класів, присвячений життю та творчості О.С. Пушкіна «…Зажжём в честь Пушкина свечу!»

  Метою заходу було представити Олександра Сергійовича Пушкіна  великим російським національним поетом, прозаїком, драматургом. Познайомити дітей з творчістю  митця, яка стала  втіленням волелюбства, патріотизму і могутніх, творчих сил російського народу, сприяти розвитку гуманної й творчої особистості, показати, що життя людини - то є найвища цінність.

  Відомо, що бали у житті російського дворянства займали значне місце, будучи не лише розвагою, але і формою спілкування. На них створювалася громадська думка, добивалися визнання у вищому світі, у невимушеній обстановці обговорювалися державні й дипломатичні проблеми.  А щоб вдало передати дух тієї епохи, діти-учасники поєднали костюм і образ, музику Шуберта, Шопена, П.І.Чайковського й красу пушкінського слова,  познайомили глядачів з героями творів поета.

У програмі заходу відтворилась історія життя й творчості  Олександра Сергійовича. 

Отже, пушкінський захід, проведений учнями 9-А ЗОШ № 48, нагадав жанр творчих вечорів і показав, наскільки важливо сучасним дітям зануритися не тільки в світ соціальних мереж, а в першу чергу інтелігентного спілкування один з одним.

Прес-центр школи


 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 578
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018