Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Родинне свято в ЗОШ №14
15.05.2014, 14:48

«ВСЕ ПОЧИНАЄТЬСЯ З МАМИ»

Родинне свято з нагоди Дня матері та Міжнародного Дня сім'ї
в Миколаївській загальноосвітній школі № 14

      «Якщо говорити між нами,

     То все починається з мами...»

                                                                                                             М. Пономаренко

Мати. Мама. Матуся… Скільки спогадів і тепла таїть це магічне слово! Воно про найдорожчу, найдобрішу, найкрасивішу й наймилішу людину у світі. Її очі супроводжують дітей у далеких життєвих мандрах, материнська ласка гріє  все життя аж до старості.

14 травня 2014 року у Миколаївській загальноосвітній школі №14 імені Героя Радянського Союзу Пшеніцина Г.О. відбулося свято, присвячене Дню матері та Міжнародному Дню сім’ї.

У цей день школярі запросили на родинне свято батьків і  підготували  святковий концерт для своїх найкращих у цілім світі матусь. Пісні, вірші, вистави, музика, сміх, квіти – все це для милих, добрих, щедрих і щирих, самовідданих і витривалих матерів. Так учні школи виказали честь і шану жінці-Матері.
Розпочався цей святковий захід з вітальних слів директора школи – Лариси Леонідівни Джуган, яка наголосила на важливості ролі матері, батьків, родини у становленні висококультурної та високодуховної особистості.
Протягом концерту учні та всі присутні були переповнені емоціями: плакали, сміялись, згадували, замислювались, раділи успіхам своїх дітей.
На святі   наголошувалось на тому, що мама – найголовніша людина в житті кожного, а сім’я – основна ланка суспільства, те найважливіше, з чого починається наше життя. Завдяки сім’ї розвивається держава, міцніє благополуччя її народу. Адже ми добре знаємо: буде лад у родині буде й у державі.

Сім'я це те первинне середовище, де людина повинна вчитися творити добро. В сім'ї починається формування людини як громадянина. Вона є джерелом любові, поваги, солідарності та прихильності, тим, на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати світ.

        Заступник директора з виховної роботи Курило Ганна Вікторівна 


Додав: kolinko |
Переглядів: 679
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018