Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Розвиток творчо-пізнавальної компетенції молодших школярів як важлива складова формування життєтворчої особистості (ЗОШ №28)
02.11.2013, 14:35

З метою пошуку і систематизації прогресивних ідей, що сприяють розвитку творчо-пізнавальних інтересів молодших школярів та ефективному професійному навчанню вчителя, який виявляє активність у пошуках шляхів розвитку своєї педагогічної майстерності, засвоєння ефективних стратегій і технологій спрямованих на удосконалення навчально-виховного процесу, стимулювання життєтворчої особистості, поширення та впровадження перспективного педагогічного досвіду та реалізації проблемної теми в Миколаївській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №28 пройшов методичний захід з теми: «Розвиток творчо-пізнавальної компетенції молодших школярів як важлива складова формування життєтворчої особистості».

Захід проведено в формі педагогічних посиденьок. Учителі обмінювалися досвідом, знаходили шляхи вирішення проблем, разом з тим, відновлювали традиції українського народу. Заключним етапом посиденьок стало смакування традиційною їжею – варениками.

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 503
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018