Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Салюти миру! (економічний ліцей №1)
08.05.2014, 11:37

Омиті кров’ю загиблих, роки Великої Вітчизняної війни з року в рік спливають у пам’яті нашого народу, молодого покоління, народів світу. День Перемоги для нас – свято зі свят, тож кому як не нам, теперішньому поколінню, яке живе під мирним небом, схилити голови перед ветеранами,  які здійснили нечуване  - здобули Перемогу над німецько – фашистськими загарбниками.

Саме під таким гаслом «Ніхто не забутий, ніщо не забуте!» в Миколаївському економічному ліцеї №1 07.05.2014 року відбулася загальноліцейналінійка, присвячена всім, хто віддав своє життя за наше, тим, хто вижив і дарує нам сльози радості та печалі в цей святковий день.

Прекрасним дійством керувала творча команда 11-А класу під професійним наглядом класного керівника Ольги Ростиславівни Хлистової. Зокрема, Олена Андрющенко та Антон Верьовка, ведучі заходу, запросили ветеранів до участі у святі. Серед них були:

  • Віктор Олександрович Бєлий, капітан ІІІ рангу
  • Тарас Андрійович Гончар, голова ради ветеранів заводу «Океан», підполковник, фронтовик, учасник бойових дій
  • Лідія Сергіївна Середа, підполковник
  • Степан Степанович Шиян, учасник бойових дій, прикордонник
  • Анна Миколаївна Іванченко, заступник голови ради ветеранів, ветеран війни і праці, учитель
  • Олександр Клавдійович Білошапкін, учасник бойових дій, письменник

А далі лінійку споглядали як театральне дійство. Владислав Токарєв та Ольга Лисенко мистецьки ввійшли в роль пари, яку розлучила війна. Уміння витримувати стройовий крок продемонстрували учениці 11-А класу під час виконання пісні «Солдаты в путь». Про свої вокальні здібності нагадала і Євгенія Дралюк. Завмирало серце кожного ліцеїста, коли вона співала «Ах, эти тучи в голубом» та фінальну «Перемога». Крістіна Лаврентьєва на мить стала мамою солдата, продекламувавши поезію «Моєму рідному синові». Музичним супроводом лінійки займався учень 11-А класу Максим Грабар, тож йому теж варто віддати належне.

Із сумом і радістю, з повагою і вдячністю сприйняли ліцеїсти виступи ветеранів Великої Вітчизняної війни: Віктора Олександровича Бєлого, Анни Миколаївни Іванченко, Олександра Клавдійовича Білошапкіна. У виступах-спогадах шановні ветерани згадали страшні лихоліття війни, подвиги своїх бойових побратимів та побажали нам чистого неба, запашного хліба, джерельної води та ніякої біди.

Ми Вас пам’ятаємо, шановні герої, гордимося Вами й обіцяємо пронести любов до життя, Ваші високі помисли через усі негаразди, берегти мир ясний і спокій нашої країни, як зіницю ока!

Ольга Лисенко,

 учениця 11-А класу,

Распітіна З.Д.,

заступник директора з НВР. 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 729
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018