Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 76
Гостей: 76
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Семінар на тему «Уроки Голокосту» у Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д. Чайки
07.11.2013, 13:20

          Долучаючись до всеєвропейської кампанії та до Міжнародного дня боротьби з фашизмом і антисемітизмом, 5 листопада у Миколаївському муніципальному колегіумі ім. В.Д. Чайки відбувся семінар на тему «Уроки Голокосту», організований спільно з Радою національних товариств Миколаївської області в рамках роботи інформаційно-аналітичного і культурно-освітнього центру етнічних спільнот ММК.
            У семінарі взяли участь учні колегіуму, директор колегіуму народний учитель України Сергій Михайлович Січко, заступник директора з виховної роботи Ірина Арзуманова, головний спеціаліст відділу в справах національностей і релігій управління культури Миколаївської ОДА Віктор Чебатарьов, головний спеціаліст відділу виховної роботи управління освіти Миколаївської міської ради Інна Тертиця, голова обласної єврейської громади Михайло Гольденберг, заступник директора Миколаївського благодійного фонду «Хесед-Реім» Ірина Корсунська, голови і представники національно-культурних товариств Миколаївщини, викладач ЧДУ ім. П. Могили з Німеччини Якоб Валосчик.
            Головним висновком семінару став заклик до протидії проявам відвертої ненависті до представників іншої раси, національності, культури, віросповідання, поглядів; пропагування ідеї пошани й порозуміння між людьми, а також слова з «Білої книги Ради Європи з міжкультурного діалогу» - «…давайте спілкуватися поза етнічними, релігійними, мовними й національними розділювальними лініями, щоб забезпечити соціальну згуртованість і запобігти конфліктам».
              Після заходу учні ММК відвідали також Центр єврейської культури Миколаєва.


Прес-центр колегіуму
Переглядів: 582
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018