Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 18
Гостей: 17
Користувачів: 1
nataliya_fedchenko


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Семінар-практикум на базі ЗОШ №46
28.11.2013, 16:50

В.О. Сухомлинський особливу увагу звертав на специфіку роботи дітей з особливими потребами. Він говорив: «З такими дітьми треба працювати тонко, делікатно, з індивідуальним підходом». Саме під таким гаслом 27 листопада 2013 року в МЗОШ № 46 пройшов семінар-практикум  «Подолання  затримки психічного розвитку у дітей в умовах дошкільного та шкільного навчального закладу».  За круглим столом зібралися  вчителі закладу, що працюють в спеціальних класах для дітей із затримкою психічного розвитку,  фахівці психологічної служби, дефектологи ДНЗ Ленінського району та міської психолого-медико-педагогічної комісії.

Під час зустрічі основна увага була приділена практичним аспектам здійснення роботи в класах ЗПР. Відпрацьовувались такі завдання,  як забезпечення прав дітей на здобуття освітнього рівня в комплексі з корекційно–розвитковою роботою.  Логопед, вчителі класів ЗПР МЗОШ №46 провели уроки на запрошення, поділились досвідом з колегами з питань підвищення рівня загального розвитку учнів, подолання прогалин у розвитку і навчанні.

Педагогічний колектив МЗОШ №46 дбає про майбутнє  своїх учнів, сіє в дитячих душах любов, повагу, людяність, віру в себе, в добрих людей, надає можливість соціально адаптуватися в суспільстві.      

 Учасники семінару–практикуму  високо оцінили якість підготовки та проведення заходу.


Додав: kolinko |
Переглядів: 521
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018