Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Семінар учителів історії в економічному ліцеї №1
17.12.2013, 13:36

Педагоги та учні Миколаївського економічного ліцею №1 17.12.2013р. радо вітали у стінах закладу учасників міського семінару – учителів історії та правознавства.          

Гостям була надана можливість ближче познайомитися з історією створення закладу, його надбаннями та досягненнями через виступ – презентацію директора ліцею  Шалар  Лариси Володимирівни.  Методист історії  та правознавства НМЦ Майборода Лариса Миколаївна відкрила семінар й підкреслила важливість теми заходу  «Сучасні підходи до навчання і виховання учнів на уроках правознавства» для розбудови освіти ХХІ сторіччя.

З метою практичного  бачення сучасних підходів у формуванні творчої особистості гості були запрошені на урок правознавства в 10 –Б клас, учитель Казюк Павло Володимирович. Після уроку шановні гості стали учасниками засідання дискусійного клубу під керівництвом провідних спеціалістів Порожньої Л.М., Гращенкової І.О.під час роботи якого була обговорена структура та хід  уроку на запрошення , вироблені  рекомендації вчителям історії та правознавства  щодо сучасних підходів до навчання і виховання учнів на уроках правознавства.Завершився семінар обговоренням спільних освітянських проблем та обміном приємних вражень.

З.Д.Распітіна , заступник директора з
навчально - виховної роботи 
Миколаївського економічного ліцею№1
Додав: kolinko |
Переглядів: 559
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018