Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 2
Гостей: 2
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Шестикласники Миколаївської гімназії №3 розкривають таємниці Богоявленського фонтану
03.04.2014, 13:08

Корабельний район – найтаємничіший  куточок території Миколаєва в історичному  та топонімічному плані. Колись це місце на лівому березі Бузького Лиману називалося Вітовка, Вітовтів, Вітовтове, Богоявленськ, Богоявленське, Жовтневе. Вчені вважають, що цій території приблизно шість тисяч років. Історичним центром нашого району є Богоявленський фонтан із цілющою водою, що знаходиться на території Молодіжного парку.

Учні 6-Б класу Миколаївської гімназії №3 разом із учителем географії Косинською Оленою Миколаївною під час весняних канікул вирушили на краєзнавчу екскурсію до цього місця, овіяного легендами.

Саме про історію Богоявленська, про сам фонтан розповів під час екскурсії учням і  одинадцятикласник гімназії Шпаков В’ячеслав, який нещодавно захистив науково-дослідницьку роботу «Історія Богоявленського парку від античності до сьогодення» у Малій академії наук. До речі, отримавши перемогу на обласному рівні, В’ячеслав днями презентує свою роботу у м.Києві на Всеукраїнському етапі  конкурсу-захисту учнівських наукових досліджень.

Шестикласники із  цікавістю та захопленням слухали про історичне минуле району. Проте не залишилися лише пасивними слухачами, а й активно задавали екскурсоводу-гімназисту питання. Приємно відзначити, що В’ячеслав зміг компетентно відповісти усім допитливим.

Юні кореспонденти 6-Б класу 


Додав: kolinko |
Переглядів: 625
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018