Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Школа другокласника
12.11.2013, 12:49
12.11.2013р на базі ЗОШ № 65 було проведено відкриті уроки з літературного читання для вчителів міста, що працюють у другому класі.
Уроки проведено в рамках семінару «Викладання літературного читання у контексті компетентнісного підходу». Тема уроків: «Казка вчить, як на світі жить. Казка «Колобок»».

Метою уроків було вчити дітей визначати головного героя казки та інших персонажів, розвивати творче мислення, уміння аналізувати вчинки героїв, інсценізувати казку.

В продовж уроків простежувався зв'язок минулого з сьогоденням, активність учнів у висловлюванні своєї думки щодо поведінки героїв казки та їх наслідків.
Уроки було спрямовано на розвиток творчих літературних здібностей дітей. Протягом уроків учні не тільки згадали відому їм з раннього дитинства казку «Колобок», а й проаналізували характери героїв через їхню мову та вчинки, використавши це під час інсценізації. Крім того, дітей було залучено до процесу створення нового, власного варіанту кінцівки казки. В результаті роботи двох творчих груп Колобка було врятовано спочатку героями інших народних казок кмітливим Їжачком, а потім гостею з казок народів світу Мавпочкою. Учні продемонстрували вміння використовувати знання, отримані на інших уроках, для розв’язання проблемної ситуації.


Складаємо характеристику героїв
казки

Інсценуємо оригінальний варіант казки

Розмірковуємо над долею Колобка
Їжачок рятує Колобка


Аналізуємо побачене
Переглядів: 513
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018