Пошук


Меню сайту

Форма входу
  


Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Шляхами Великого Кобзаря. Заходи з нагоди 200-річчя Т.Г.Шевченка в ЗОШ № 14
15.03.2014, 17:22

Нелегко осягнути  багатогранність таланту Тараса Шевченка. Доля щедро обдарувала його:  і через сторіччя не згасає слава ні Шевченка-художника, ні Шевченка-співака, ні Шевченка-поета , ні Шевченка-прозаїка.

З метою гідного відзначення 200-річного ювілею Кобзаря 2014 рік було оголошено роком Т.Г.Шевченка. З цієї нагоди у Миколаївській ЗОШ №14 було проведено ряд заходів, які були спрямовані на збереження духовної культури українського народу, розвиток молодих талантів, виховання любові та поваги до рідної землі, рідної мови і всієї спадщини, яку нам залишив видатний син українського народу.

         Учні школи відвідували виставки Миколаївського академічного українського театру драми і музичної комедії (опера М.Аркаса «Катерина» та вистава К.Півоварова «Тарасові весни»), брали участь в обласному конкурсі «Таланти твої, Миколаївщино» (номінація «Юні художники»), у загальношкільних конкурсів читців, малюнків, плакатів, творчих робіт «Шевченкові зорі». З великим інтересом діти відвідували низку заходів, які проводила  центральна міська бібліотека імені М.М.Кропивницького, зокрема це були ретро-мандрівки «Шевченко та Миколаївщина», літературно-музична композиція «Нас єднає Шевченкове слово» та арт-композиція «Постає твій образ наче промінь» для учнів 5-9-х класів. Дуже захоплюючим стало відвідування виставки Миколаївського обласного художнього музею ім.В.Верещагіна «Живописна Україна», з якої учні дізналися про історичне минуле нашого краю, народний побут, традиції і фольклор,  історичні пам’ятки України. З величезним задоволенням  діти відвідали концерт «Шевченківські пісні» Миколаївської обласної філармонії. 14 березня 2014 р. у школі відбувся святковий концерт, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г. Шевченка. Учні іще раз згадали основні віхи життя і творчості великого Кобзаря, зайвий раз переконалися в тому, що творчість Т.Шевченка залишається актуальною сьогодні і ще довго приваблюватиме поціновувачів поетичного слова. Діти декламували твори Шевченка, співали пісні, брали участь у інсценізаціях.

Тарас Григорович Шевченко – великий Син України, наша гордість і наша слава. Минатимуть роки, спливатимуть століття, а Великий Кобзар залишатиметься у пам’яті нащадків, бо є і буде Україна і народ український.

Вчитель української мови і літератури  Лихіна А.О.
 


Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 635
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018