Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Спортивне свято в ДНЗ №134
20.02.2014, 19:33
«Спорт стає засобом виховання тоді,
 коли він – улюблене заняття кожного»
В.О. Сухомлинський

Дитинство – унікальний період у житті людини, у процесі якого формується здоров’я, розвивається особистість. Педагоги нашого дошкільного закладу усвідомлюють, що сформовані у дитинстві пріоритети здоров’я, почуття відповідальності за нього та навчання дітей бути здоровими з перших років життя – це основний життєвий пріоритет у розвитку особистості, завдяки якому життя стане плідним, здоровим та довготривалим. Тому в дошкільному навчальному закладі № 134 «Журавлик» 18 лютого пройшов спортивно-святковий захід присвячений зимовим Олімпійським іграм, учасниками якого стали вихованці старших груп.

Малюки своєю участю в змаганнях намагалися підтримати спортсменів, які представляють нашу країну на Олімпіаді в Сочі. Під час змагання дошкільники не лише брали участь в цікавих естафетах, а й здійснили подорож в Давню Грецію. Інструктор з фізичної культури Бурлака Ольга Василівна розповіла, що саме в цій країні давним-давно вперше проводились Олімпійські ігри. За велінням грецького Бога Зевса запалювався Олімпійський вогонь, який передавався спортсменам і пускався в дорогу по країнах, де проводились  Олімпійські ігри. Він став символом Олімпіади, який означає дружбу, гідність всіх людей. 

Тому в цей день і малюкам дошкільного навчального закладу дістався факел Олімпійських ігор, який принесла жриця храму Зевса чарівна Афіна. Під час естафет діти намагалися бути спритними, сильними та влучними. Спробували позмагатися  в різних видах зимового спорту з:  біатлону, бобслею та навіть хокею.  

Завершенням стало урочисте нагородження учасників змагань, присвячених зимовим Олімпійським іграм.

         Жодного глядача не залишили байдужим цей захід. Діти та батьки отримали позитивний настрій та задоволення!
Додав: kolinko |
Переглядів: 619
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018