Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Спортивне свято в ЗОШ №45
21.12.2013, 13:57

«Тато, мама і я - спортивна сім’я – під таким девізом дня в рамках проведення Декади творчості учнів з предметів естетичного циклу та фізкультури 20.12.2013  в ЗОШ № 45 відбулося спортивне свято для учнів 4-х класів.

Разом зі своїми дітьми, виявили бажання позмагатися і батьки. На перший погляд, завдання здавалися досить легкими, але аби їх пройти, батькам довелося добряче постаратися. 

Батьки та діти емоційно та жваво реагували на кожне із завдань, демонстрували свою спритність, швидкість, згуртованість та високий рівень спортивних вмінь і навичок.

Варто зазначити, що значна заслуга в цьому керівника методичного об’єднання Гордієнко Т.М., вчителя фізкультури Усової Т.Б., вчителя музики Коленченко Т.М. класоводів Васильєвої М.Я., Турти Н.В., які провели це спортивне свято. 

Старання учасників змагань були оцінені шановним журі: заступником директора з НВР Даниловою І.А., шкільним психологом Тропіною І.О.

Всі учасники свята отримали масу позитивних емоцій, діти були нагороджені грамотами, подарунками і  сувенірними медалями, а голова журі ‑ заступник директора з НВР Данилова І.А., зазначила, що немає нічого кращого, як справжні міцні стосунки між батьками та дітьми.Додав: kolinko |
Переглядів: 523
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018