Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 4
Гостей: 4
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Свято «Вшановуймо Шевченка» в ЗОШ № 45
12.03.2014, 19:25

         ЗОШ № 45. Зал прикрашений портретом Т.Г. Шевченка, виставкою картин та малюнків учнів, елементами української народної символіки, обладнаний відеотехнікою.

Діти одягнені в національні костюми. Розповіді учнів 6-Б класу ілюструються слайдами й відеорядом. За лаштунками звучать пісні Т.Г. Шевченка «Думи мої…», «Зоре моя вечірняя», «Садок вишневий коло хати», «Реве та стогне Дніпр широкий»,

         З метою популяризації творчої спадщини видатного сина українського народу Т.Г.Шевченка, залучення до глибин шевченківської мудрості, утвердження його духовних заповідей як важливого чинника консолідації суспільства, як формування духовної культури, виховання почуття любові та поваги до традицій народу було проведено літературно-музичну акварель «Вшановуймо Шевченка» у співпраці з бібліотекарем дитячої бібліотеки № 3 Уліною Н.В.(Миколаївська  дитяча бібліотека-філіал  № 3) та композитором і поетом Сичовим О.Ф.

         На високому рівні був проведений  захід з учнями6-Б класу учителем української мови і літератури Хромовою К.В.

         Учитель наголошує, що багатьма скарбами, матеріальними і духовними. Обдарована Україна, проте насамперед три здобутки прославили її на  весь світ: чудові чорноземи, привітні люди й неймовірно красиві пісні. У своїй творчості Т.Г.Шевченко вміло об’єднав поезію і пісню. Пісні та слова Шевченка поширювали серед мас безіменні самодіяльні митці і композитори-професіонали.

         Учасники свята почули пісні у виконанні Сичова О.Ф.: «Така її доля» (уривок з балади «Причинна»), «Ода Кобзарю», «Пісня про Тараса», попурі на вірші Шевченка. Олександр Федорович наголошує, що завдяки близькості до народних ідеалів багато віршів поета стали піснями. Перейшовши в народний репертуар, пісні на слова Шевченка стали жити самостійним життям, підпорядковуючись законам фольклорних творів.

         Ніби всі ми про нього знаємо. Стільки читано-перечитано, передумано, а приходиш до думки, що Шевченко як явище – невичерпаний, неосяжний, феноменальний, істинний, бо за кожним його словом стоїть Україна, а ми – на шляху до неї.

Прес-центр школи


 


Додав: kolinko |
Переглядів: 705
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018