Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Тиждень української літератури в ЗОШ №13
16.03.2014, 11:08

                  Вже стало доброю традицією в нашій школі березень  розпочинати з тижня української літератури, присвяченого Великому Кобзарю. Не став винятком і цей навчальний рік, тим паче весь світ відзначає таку визначну   подію - 200-річчя з Дня народження Т.Г.Шевченка.

                 Відкрила тиждень тематична радіопередача «…Добре жить Тому, чия душа і дума Добро навчилася любить», яку підготували і провели учні 6 класу.

                 04.03.14. у школі була проведена Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник», яка у цьому році була присвячена творчій діяльності Т.Г.Шевченка.

            Показати свої таланти юних художників змогли учні 1 – 6 класів під час виставки  ілюстрацій за творами Т.Г.Шевченка. Усі творчі роботи відзначалися своєрідністю бачення тем поезій Кобзаря, яскравістю зображення, майстерністю виконання. Найцікавішими виявилися роботи таких учнів: Артьоменка М. (1-а кл.), Виверець Д. (2 кл.), Кірдєльова Г., Мануленко Д., Скивки Є. (5 кл.); Бондаренка І., Саркісової А., Перерви Д., Ліпатнікова О. (6 кл.)

         Для учнів 7-11 класів відбулася виставка стінгазет, присвячена 200-річчю з дня народження Великого Кобзаря. Представлені газети відзначалися інформативністю та яскравістю оформлення.

         Бібліотечний урок «Ми не забудемо тебе, Тарасе!» був проведений для учнів молодших класів, під час якого школярі дізналися багато нового про життя і творчість письменника.

         06.03.14. у школі відбувся загальношкільний флешмоб з читання творів Т.Шевченка. У заході взяли участь як учні, так і вчителі.

         11.03.14. 8 учнів 5-8 класів взяли участь у Інтернет - вікторині за творчістю Великого Кобзаря.  

          Показати свої здібності з виразного читання та акторської майстерності, знання змісту творів змогли учні  5-11 класів під час конкурсу на кращого декламатора віршів Т.Шевченка «Слова його лилися,  текли і в серце падали глибоко».

          Для учнів 5-8 класів учнями 9 та 11 класів було підготовлено і проведено КТС «Шевченкініаду». Під час заходу, працюючи на станціях «Біографічна», «Поетична», «Театральна», «Музична» команди від кожного класу мали змогу продемонструвати не тільки власні знання біографії та творчості письменника, а також проявити свої акторські та музичні здібності, виконуючи пісні на слова Великого Кобзаря та інсценуючи його поетичні твори. За сумою набраних балів місця розподілилися таким чином: І місце – команда учнів 6 кл., ІІ місце – команда учнів 8 кл., ІІІ місце – команда учнів 5 кл. Грамоту «За волю до перемоги» отримала команда учнів 7 кл.

         14.03.14. на учнів 6-8 класів чекала «Мистецька вітальня», на якій відбулася зустріч із заслуженою майстринею народної творчості України, членом обласного народного творчого об’єднання «Прибужжя» Тетяною Базилевською-Барташевич.

Прес-центр школи
 


Додав: kolinko |
Переглядів: 653
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018