Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 13
Гостей: 10
Користувачів: 3
Admin_Vasilishin, Управління_освіти, kolinko


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Тренінг для вихованців міськСЮТ
15.11.2013, 17:08

14 листопада 2013 року на базі кімнати школяра «Юний армієць», філіала міської станції юних техніків, для вихованців гуртків ДУМ «Кераміка» (керівник Пономаренко В.О.) та «Живопис» (Капошко О.М) був проведений тренінг з теми «Толерантність».

Всі батьки мріють про те, щоб їх дитина виросла успішною і щасливою людиною. І всі ми знаємо, що особисті соціальні якості закладаються ще з дитинства. Тому важливо, щоб дитина отримувала дуже важливі соціальні навички.

Таким чином, щоб навчити дітей поняттю «толерантність», яка у майбутньому допоможе їм бути більш людянішими до оточуючих та більш соціально адаптованішими у суспільстві, був проведений тренінг, приурочений до Міжнародного дня толерантності.

В ході тренінгу діти дізнавались багато цікавого та нового. Так, наприклад, деякі вправи давали дітям уявлення про особливості толерантної і інтолерантної особи та допомагали гуртківцям зрозуміти основні відмінності між ними.

Тренінг був направлений на створення невимушеної, доброзичливої атмосфери в групі; підвищення внутрішньогрупової довіри та згуртованості членів дитячого колективу.

Тренінг проводили: Бурда О.В., практичний  психолог міськСЮТ,  Табунщик Ю.О., зав. відділу організаційно-масової роботи міськСЮТ.

Бурда О.В., практичний психолог міськСЮТ


Додав: kolinko |
Переглядів: 501
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018