Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Тренінг за програмою „Повага дією” в міськСЮТ
06.03.2014, 11:15

3 березня для педагогів міськСЮТ відбувся навчальний семінар-тренінг за проектом "Повага дією". Заняття провела тренер-психолог Дихтиєвська Ольга Михайлівна. Мета заняття - впровадження   програми  «Повага дією. Не смійся з мене» у систему виховної роботи з учнями.

Проект «Повага дією» спрямований на створення справедливого суспільства, в якому панують взаємоповага та толерантність.  Метою проекту «Повага дією» є створення атмосфери  уваги, співчуття і співпраці в учнівському середовищі.

Тренінг проходив в інтерактивній формі, за активної участі усіх присутніх. Під час знайомства учасники поділились своїми мріями та секретами. Після перегляду відео  "Не смійся з мене", яке представляло загальну концепцію програми «Повага дією», педагоги дискутували щодо актуальності даної проблеми. Вони ділились ситуаціями жорстокої поведінки дітей  на заняттях та  активно обговорювали шляхи вирішення конфліктів. Висловлювались думки  про необхідність державної допомоги в цій справі.

Ольга Михайлівна презентувала посібник «Не  смійся з мене» з інтерактивними заняттями, на яких вихованці під час практичної діяльності набувають таких умінь:

  • доречне вираження почуттів;
  • увага, співчуття і співпраця;
  • творче вирішення  конфліктних ситуацій;
  • усвідомлення і прийняття відмінностей.

З учасниками тренінгу було проведено 4 вправи з даного посібника: «Надірване серце», «Небайдуже ставлення», «Невидима межа», «Ближче один до одного». Педагоги відчули на собі болючість даної проблеми, поділились своїми враженнями, емоціями  під час  виконання вправ.

По завершенню тренінгу кожен учасник отримав посібник з описом та планом занять, а також диск з відео- та аудіоматеріалами.

 Петрова Юлія Геннадіївна, методист міськСЮТ 


Додав: kolinko |
Переглядів: 782
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018