Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Творча зустріч учнів гімназії №3 з миколаївським поетом Дмитром Дмитровичем Кременем
18.02.2014, 13:20

З нагоди проведення заходів до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка  та Міжнародного дня рідної мови 17 лютого 2014 року у Миколаївській гімназії № 3 проведено творчу зустріч з миколаївським поетом, лауреатом Державної премії імені Тараса Шевченка за 1999 рік Дмитром Дмитровичем Кременем. Урок літератури рідного краю провела вчитель української мови і літератури Висоцька Ірина Анатоліївна разом з класним керівником 6–Б класу СклярукОксаною Володимирівною. Звісно, бажаючих поспілкуватися з Дмитром Дмитровичем, взяти автограф  виявилось набагато більше.

Цікавими думками, спогадами, особистою громадянською позицією, переживанням за долю України, її майбутнє  поділився поет. Справді, твори Великого Кобзаря напрочуд провісницькі, актуальні, величаві й трагічні водночас. Дмитро Дмитрович читав поезії Шевченка, власні вірші, розповів про родину, плани на майбутнє, щиро опікувався дитячим світобаченням, а також відзначив учительську працю, бажання педагогів вкладати душу на кожному уроці, щоб діти були духовно багатими, добрими.

Завершилась творча зустріч побажаннями поету доброго здоровя, сімейного щастя та благополуччя, творчого натхнення ще на довгі роки. Щиру подяку кафедра словесності висловлює батьківському комітету 6 – Б класу за організацію приїзду поета та особисто Антощук Тетяні Володимирівні та Родіні Лілії Віталіївні.

Додав: kolinko |
Переглядів: 520
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018