Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

У ДНЗ № 68 пройшов місячник «Увага! Діти на дорозі!»
02.10.2013, 15:02

Виховувати правосвідомість і прививати розуміння власної безпеки потрібно ще змалечку. Тому, невід’ємною частиною профілактичної роботи з вихованцями ДНЗ № 68 «Ромашка» - є проведення комплексу різноманітних заходів у рамках місячника «Увага! Діти на дорозі!». Так, протягом місячника діти малювали малюнки, брали участь у тематичних заняттях, були задіяні у різних видах ігрової діяльності, присвяченій даній темі. Проте, найяскравішими стали святково-розважальні заходи.

Так, 12.09.2013р. діти зі своїми вихователями та батьками вирушили у цікаву подорож до чарівної країни Світлофорії. Там вони зустрілися з казковим героєм – Незнайкою, якого терпляче навчали правилам дорожнього руху та пояснювали, як треба поводити себе на дорозі, щоб не потрапити у біду. Дякуючи за набуті знання, Незнайка запросив усіх діточок до участі в автозаїзді, де кожна дитина мала змогу відчути себе справжнім водієм, керуючи автомобілем.

18.09.2013 р., продовжуючи подорож країною Світлофорією, до вихованців ДНЗ на спортивну розвагу завітали школярі – учні 1-А класу ЗОШ №12 ( з ЗОШ №12 багато років поспіль співпрацює наш дошкільний заклад). У ході заходу діти поділилися на команди, яким довелося позмагатися у веселих естафетах та знаннях правил дорожнього руху і вмінні застосовувати їх в повсякденному житті.

Завершальним етапом місячника стало підсумкове свято «Країна Світлофорія» (20.09.2013р.). На святі була присутня інспектор профілактичної роботи УДА УМВС України в Миколаївської області, старший лейтенант міліції - Волгіна Юлія Михайлівна, яка наголосила дітям на необхідності дотримання правил дорожнього руху та запропонувала практично закріпити набуті знання з даного питання у грі. На святі малюки співали пісні, розповідали вірші на дорожню тематику, а також брали участь у конкурсах, естафетах та спортивних іграх.

Також до малюків на свято прилетіла порушниця – Баба Яга, яка всіляко намагалася збити з пантелику малюків у конкурсах.  Проте, діти не піддалися на її виверти та роз’яснили їй необхідність дотримання ПДР, демонструючи свої знання.

Завдяки цьому святу діти ще раз переконались, що ПДР – це зовсім не жарт і дотримуватись їх необхідно усім – і дорослим, і малим.

Саме таким чином, в рамках комплексу профілактичних заходів «Увага! Діти на дорозі!», наші педагоги нагадали  найменшим учасникам дорожнього руху про необхідність бути уважними і обережними та завжди пам’ятати про  правила безпечної поведінки на дорозі
Додав: kolinko |
Переглядів: 1500
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018