Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 68
Гостей: 68
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

У міськСЮТ відбулось засідання міського методичного об’єднання
28.05.2014, 13:12

27 травня 2014 року колектив міської станції юних техніків провів засідання членів міського методичного об’єднання керівників гуртків початково-технічного моделювання в рамках розв’язання актуальної теми «Організація групової та індивідуальної форм навчання як передумова ефективності навчально-виховного процесу».

Відкриття засідання відбулось у виставковій залі закладу. В заході взяли участь: Гурська І. М., директор міськСЮТ, Пучкова О. Д., методист міськСЮТ, Мерзла М. М., методист лабораторії практичної психології та соціальної роботи МОІППО та керівники гуртків початково-технічного моделювання позашкільних навчальних закладів м. Миколаєва.

У теоретичній частині методистом міськСЮТ Пучковою О. Д. були розглянуті такі питання: форми навчання; моделі навчання; особливості пасивної, активної, інтерактивної моделей навчання; фронтальна та індивідуальна форми навчальної роботи на заняттях; особливості групової роботи на заняттях гуртка; загальні правила організації групової роботи; основні форми групової взаємодії.

У практичній частині педагоги  взяли участь у психолого-педагогічному практикумі «Інноваційні методи організації індивідуальної та групової роботи», який підготувала і провела Мерзла М. М., методист лабораторії практичної психології та соціальної роботи МОІППО.

В ході практикуму всі присутні активно виконували різноманітні цікаві завдання як індивідуального характеру (тест «Мої ролі в команді»), так і працювали в групах (вправи «Агент, «Групові історії», «Ритмічні хлопки», «Шість капелюшків мислення»).

  В процесі методичного об’єднання  кожен педагог пізнав для себе багато цікавої та корисної інформації, яка може стати в нагоді в подальшій роботі.

                                                                   Петрова Ю. Г., методист міськСЮТ 


Додав: kolinko |
Переглядів: 610
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018