Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 5
Гостей: 5
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

У міськСЮТ відбулось засідання міського методичного об’єднання керівників гуртків початково-технічного моделювання
18.10.2013, 09:13

17 жовтня 2013 року колектив міської станції юних техніків провів засідання членів міського методичного об’єднання керівників гуртків початково-технічного моделювання в рамках розв’язання актуальної теми «Майстер-клас як одна з форм професійного навчання педагогів».

Відкриття засідання відбулось у виставковій залі закладу. В заході взяли участь: Гурська І. М., директор міськСЮТ, Пучкова О. Д., методист міськСЮТ, Петрова Ю. Г., методист міськСЮТ, Сечко К. С., керівник гуртка початкового технічного моделювання міськСЮТ. На засіданні був присутній методист НМЦ Широков В. С., методисти та керівники гуртків початково-технічного моделювання позашкільних навчальних закладів м. Миколаєва.

Методичне об’єднання складалось із двох частин: теоретичної, яка супроводжувалась мультимедійною презентацією та практичної, яка проводилась у вигляді майстер-класу.

У теоретичній частині методистом міськСЮТ Пучковою О. Д. були розглянуті такі питання: поняття «майстер-клас», модель опрацювання професійного досвіду педагога в майстер-класі, практична задача для тих, хто готується до майстер-класу, основні переваги майстер-класу, алгоритм технології проведення майстер-класу.

У практичній частині гості мали змогу стати учасниками  майстер-класу та виготовити листівки із використанням 3-D технології, який підготувала і провела Сечко К. С., керівник гуртка початкового технічного моделювання.

По закінченню практичної частини методистом міськСЮТ Петровою Ю. Г. був проведений аналіз проведення майстер-класу та обговорення заходу, в ході якого всі учасники дізнались для себебагато цікавої та корисної інформації, яка знадобиться їм в подальшу практику роботи.

Петрова Юлія Геннадіївна, методист міськСЮТ


Додав: kolinko |
Переглядів: 511
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018