Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Участь гімназії №3 у міжнародному проекті
25.09.2013, 16:12

Миколаївській гімназії №3 (Корабельний район) запропоновано взяти участь у міжнародному проекті «Шкільна Академія Підприємництва», що розпочався в рамках освітньої співпраці Польщі і України (в 2013 році до проекту залучені 24 області в Україні, в тому числі і Миколаївська).

У вересні в гімназії №3 був створений Шкільний Клуб Підприємництва «Успіх». Це форма співпраці вчителів і учнів, яка охоплює різноманітні сфери і спрямована на поглиблення знань про Європу, європейську інтеграцію країн, історію, географію, культуру, мистецтво, науку.

Стати членом клубу – це мати можливість вчитися активності, успішності, толерантності, шани і зацікавленості до інших народів. Отримана інформація, набуті знання та досвід допоможуть гімназистам не лише у навчанні, але й при виборі майбутньої професії.

Усіх ініціативних та підприємливих, творчих, здатних працювати у команді запросили стати членами Шкільного Клубу Підприємництва. Керівники проекту - Печаткіна О.В. (вчитель економіки) і 
Склярук О. В. (психолог гімназії).

20 вересня відбулося безпосереднє знайомство всіх зацікавлених з підприємництвом. Як це? Що це? А руками торкнутися? Все можливо в цьому клубі. Заняття було присвячене підприємству, підприємництву, основним законам, за яким діє будь-який виробник.

Учасники гри створили своє підприємство з виробництва піци і втілювали в ньому основні принципи діяльності: раціональність, ефективність, рентабельність, прибутковість. Всім сподобалося...

Крім конкурсів на найкращі емблему та рекламний слоган клубу, серед гімназистів оголошені і літературні конкурси:

- конкурс економічних есе на тему: "Моя ідея для досягнення успіху" або "Мої батьки - мій перший партнер і радник".
- конкурс для знавців економічної теорії "Економічна казка". Умова дуже проста: треба переписати відому казку економічною мовою, тобто використовуючи тільки економічні терміни.

Кращі роботи будуть опубліковані на сторінках сайту клубу "Успіх".

Додав: kolinko |
Переглядів: 554
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018