Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Участь учнів ЗОШ №14 у заходах, присвячених 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевчен
18.02.2014, 23:09

Вшановуючи память великого сина українського народу, демократа, мислителя, відданого патріота, громадського діяча, поета і художника Тараса Григоровича Шевченка, учні загальноосвітньої школи I-III № 14 намагаються   наблизитися до спадщини і надбань Великого Кобзаря.

Серед заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, які заплановані і проводяться педагогічним колективом школи, слід виділити  відвідування  учнями 1-5х класів виставки «Живописна Україна» Миколаївського обласного художнього музею ім.В.Верещагіна.

18 лютого учні початкової та середньої школи  мали змогу ближче ознайомитись з окремими фактами творчої біографії Т.Г.Шевченка. Для більш повної та детальної  розповіді працівниками музею  у виставковому показі були задіяні роботи Миколаївського художника М.С.Главчева, портрети Т.Г.Шевченка, офорти І.К.Філонова, ліногравюри В.С.Куткіна, репродукції з ілюстрацій Т.Г.Шевченка, рушники ручної роботи Т.Базилевської-Барташевич. Діти з цікавістю слухали та розглядали представлені роботи, жваво брали участь у бесіді, пригадували уривки з відомих поезій митця.

Класні керівники 1-х класів Астаф’єва Т.С. і Дацько І.Б.,  2-х класів Ключник Н.Б. і Григорович Г.І., 3-х класів Дудовцева Г.В. і Колісниченко С.М. 4-А класу Кабальнова О.М., 5-А класу Єрьоменко О.С. подякували за цікаву розповідь та представлену експозицію і провели обговорення з учнями щодо їх вражень від виставки, якими вони ділились як в усній бесіді, так і у формі малюнків.

Заступник директора з виховної роботи
Курило Г.В.


Додав: kolinko |
Переглядів: 450
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018