Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 26
Гостей: 25
Користувачів: 1
dnz-53


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Участь учнів ЗОШ №28 у міській КТС
24.01.2014, 12:29

З вересня 2013 н.р. наша школа активно бере  участь у колективній творчій справі «Шкільна родина». Проект був створений з метою підвищення престижу освітньої галузі, формування сучасної інфраструктури музейної справи, підтримки молодіжних ініціатив щодо вивчення історії та розвитку освіти, соціалізації учнів освітніх установ міста, згуртування колективів навчальних закладів, ознайомлення учнів із досвідом життєдіяльності класних колективів, учнівського самоврядування, навчальних закладів, усвідомлення причетності учнівської молоді до великої шкільної родини міста, формування ціннісних ставлень учнів до себе, людей, суспільства та культурних цінностей, життєвої компетентності, толерантності.

Класні колективи нашої школи з великою ініціативою сприйняли завдання проекту та з сумлінням їх виконують. Учні з радістю приймають у гостях інші класи, дивують їх чудовими виступами, чарівними вокальними постановами та пригощають солодкими подарунками.

До участі у проекті залучені всі класи школи від 1 до 11 класу. Таким чином, проект набуває нового масштабного значення. Учні в затишній атмосфері знайомляться  та стають справжніми друзями, діляться порадами та просто добре проводять час.

Особливу цікавість привертають до себе заходи старшої та молодшої школи, бо саме вони руйнують бар’єр між дорослим серйозним життям та радісним дитинством.  Молодші учні намагаються перейняти усі поради старшокласників, яким, в свою чергу,  дуже приємно поспілкуватися та порозважати дітлахів.

Небайдужими залишаються і класні керівники, які допомагають організувати захід для гостей. Таким чином, вони залучають до співпраці не лише учнів свого класу, але й друзів з інших колективів, що робить цей проект більш значущим. В цій справі школярі розкривають свої таланти та здібності, вони працюють задля однієї мети та стають дружніші.

Прес-центр школи
Додав: kolinko |
Переглядів: 596
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018