Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 6
Гостей: 6
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Учителі муніципального колегіуму презентували власний досвід
30.11.2013, 13:49
Роблю те, чим захоплююсь
захоплююсь тим, що роблю.

У листопаді цього року мені пощастило бути учасником Міжнародної  науково-практичній конференції «Реалізація компетентісного підходу у сучасній освіті: реалії та перспективи», яка відбувалася у Києві. Організатори цієї конференції –  МОН України. Науковцями-доповідачами, що представляли  інститут інноваційних технологій і змісту освіти, національний педагогічний університет імені М.П.Драгоманова, інститут педагогіки і психології, Київський університет імені Б.Грінченка, інститут післядипломної педагогічної освіти Києва, були розглянуті пріоритетні напрямки розвитку сучасної освіти. Також організаційний комітет конференції дав високу оцінку діяльності   педагогам Миколаївського муніципального колегіуму під керівництвом народного вчителя України –  Січка Сергія Михайловича, про що повідомив усім учасникам конференції Митник Олександр Якович (доктор педнаук, професор, завідувач кафедри практичної психології Інституту педагогіки і психології Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова).

Вважаю, що конференції такого рівня надають можливість не тільки збагатити особистий педагогічний досвід, а й  поділитися  власними наробками із педагогічною спільнотою.

Вчитель початкових класів ММК
 Мельничук Л.І.

З 3 по 10 листопада в Німеччині проходила наукова школа для педагогічних працівників, організована Національним центром «Мала академія наук України» у межах співпраці з Експериментальною лабораторією для молоді «XLab» (м. Геттінген). Українські вчителі і викладачі ставили практичні експерименти, відвідували курси з генетики, молекулярної біології та нейрофізіології, слухали лекції провідних фахівців у цих галузях, зокрема доктора Крістіни ВІГЕ і доктора Міхаеля ФЕРБЕРА. Окрім того, учасники школи відвідали  Німецький центр дослідження приматів – одна з двох установ такого типу в Європі.

 Світлана Хаміцевич
Додав: kolinko |
Переглядів: 600
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018