Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 11
Гостей: 10
Користувачів: 1
dnz82lebed


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Учні ЗОШ №24 - за Олімпійський рух
17.09.2013, 15:59

З метою подальшого розвитку та популяризації олімпійського руху, удосконалення впровадження олімпійської освіти традиціїно в стінах нашого закладу, Миколаївської ЗОШ №24 ,проходять Олімпійські уроки та Олімпійські тижні, які спрямовані на покращення фізкультурно-оздоровчої та спортивно-масової роботи, заохочення  учнів до систематичних занять фізкультурою та спортом, розвитку інтересу до Олімпійських видів спорту.

Так з 9 по 13 вересня в нашій школі проходив Олімпійський тиждень.  Кожний клас проводив зустрічі з видатними спортсменами,  інформаційні хвилинки та класні години, присвячені пропаганді олімпійського руху,вікторини, виставки малюнків на Олімпійську тематику. У шкільній бібліотеці працювала книжкова виставка «Олімпійський путівник».  Цілий тиждень завідуюча бібліотекою Лянна О.В. давала консультації та допомагала учням школи теоретично підготуватися до викторин, оволодіти знаннями Олімпійської символики.

У п’ятницю, 13-го вересня,  в школі  вітала олімпійська атмосфера. День  розпочат урочистою лінійкою, на яку прийшли   гості: Чижик Тетяна – срібний призер України, майстер спорту з художньої гімнастики ; Грицак-Львова Вікторія –КМС з легкої  атлетики ; замісник голови НОК у Миколаївській області Прокопович Вадим Вікторович, який вручив кращим спортсменам школи подарунки. Всі гості та учні школи насолоджувались професійними виступами спортсменів. Такі  зустрічі стимулюють бажання займатися спортом , досягати успіху у спортивній кар’єрі  та вести здоровий спосіб життя.

Кожен клас,  починаючи з першого , активно змагалися  у всіх видах спорту: біг з естафетною паличкою, кидки у баскетбольне кільце,  гра у волейбол, вікторина, конкурс  на вимірювання сили, , стрибки на кулях на швидкість, влучні кидки  в ціль. Яскраві Олімпійські  малюнки, які підготували учні 1-4 класів ,прикрашали наше свято.  Батьки  радили успіхам дітей та підтримували їх.

Учні 11 класу взяли на себе велику відповідальність бути суддями та інструкторами даного заходу. З цим, доречи, вони справилися відмінно. Учні школи показали високий рівень знань олімпійської символіки та майстерне виконання  вправ.

14 вересня наша школа була нагороджена грамотою за вагомий внесок у розвиток дитячої легкої атлетики, співпрацю, проведення «Олімпійського уроку»  та з нагоди Дня фізичної культури та спорту України.

                                                                                                                                                  Прес-центр школи

Додав: Управління_освіти |
Переглядів: 510
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018