Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 3
Гостей: 3
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Успішна реалізація цільової програми «Наступність» у ЗОШ №56
25.02.2014, 23:16

Відомо, що одним із провідних принципів освіти є принцип наступності і перспективності навчально - виховного процесу на всіх освітніх ланках. Тому розв’язання проблеми наступності між ДНЗ і школою набуває актуальності, так як тут об’єднуються зусилля педагогічних колективів, батьків, психологічної служби, методичних структур дошкільного виховання і початкової школи. В рамках виконання програми «Наступність» у школі №56 відбулася зустріч вчителів 1-х класів з вихователями ДНЗ №17. Метою зустрічі було ознайомлення вихователів з досвідом  вчителів початкових класів щодо розвитку в учнів зв’язного мовлення згідно вимог нової програми та Державного стандарту освіти.

Аверянова Н.Е показала методику проведення уроку розвитку звязного мовлення, на якому були використані інтерактивні форми організації пізнавальної діяльності: робота в групах, в парах, вправа «Асоціативний кущ». Родзинкою уроку  була інсценізація за  відеофрагментом «Про що говорять пташки».

Распопова Н.В. з самого початку зацікавила учнів формою проведення уроку математики. Учні допомагали  казковим героям врятувати ліс, виконуючи математичні завдання. Під час уроку були використані гра «Продовж числовий ряд», «Гра в сніжки», «Прикрась ялинку».

А на уроці читання, разом з вчителькою Пасічник А.М., учні  закріплювали звукове значення літери Щ. Урок пройшов у ігровій формі,  діти залюбки виконували завдання братів – кольорів, прикрашаючи веселку.

Всі вчителі 1 –х класів використовували сучасні технічні засоби навчання: презентації, відеофрагменти, відеофізкультхвилинки. Вихователі дошкільного закладу з задоволенням відзначили, що діти успішно адаптувались до школи завдяки творчості та методичній обізнаності вчителів 1-х класів.

Тож співпраця школи з дошкільним навчальним закладом допомагає скоординувати вимоги, методи та прийоми навчання дітей.Додав: kolinko |
Переглядів: 497
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018