Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 7
Гостей: 7
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Вибір професії – це важливо! (ліцей "Педагог")
17.02.2014, 12:44

Класна година «Вибір професії» проводилась для учнів 10-А та 10-Б класів Миколаївського ліцею «Педагог». Даний захід є одним із загального циклу,  присвячених професійній орієнтації ліцеїстів. 

Основна спрямованість даного циклу класних годин - допомогти учням зорієнтуватися у світі професій, адекватно оцінити свої схильності і здібності при виборі майбутньої професії, детально розповісти про зміст різних видів трудової діяльності, допомогти тим, хто вагається зробити усвідомлений вибір.

Актуальність цієї теми полягає в тому, що учням на даному етапі вже необхідно визначитися з вибором майбутньої професії і рухатися до наміченої мети. 

Учням були надані рекомендації щодо вибору майбутньої професії, наведені прилади життєвих ситуацій  та обговорені з учнями можливі наслідки неправильно обраної професії. Мойсеєнко Л.П., класний керівник 10-Б ласу наголосила: «Обирати професію потрібно самостійно, а не орієнтуватися на своїх товаришів, адже ми всі різні…». Соколова О.М. розповіла, що при виборі майбутньої професії не варто орієнтуйтеся лише на її престижність, адже в перспективі, можна залишитись з гарним дипломом, але без роботи. В ході класної години учні переглянули презентацію «Освіта Миколаєва» та познайомитися з вищими навчальними закладами. Психологом Пахомовою Т.М. був підготовлений інформаційний стенд, де учні мали змогу більш детально познайомитися зі спеціальностями вузів.

На завершення класної години кожен учень отримав буклет-пам’ятку «Ким бути?», в якому зможе познайомитися з основними правилами вибору професії.Додав: kolinko |
Переглядів: 536
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018