Пошук


Меню сайту

Форма входу
  
Радимо переглянути   
Інші події

Конкурси для учнів

Конкурси для вчителів


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0


Головна » Інструктивно-методичні матеріали » Сьогодення миколаївської освіти » 2013-2014 н.р.

Вихованці гімназії №3 взяли участь у екологічній акції
11.03.2014, 20:30

Учні 10 - Б класу Миколаївської гімназії №3 (класний керівник Букова Т.А.)  вирішили підтримати Всеукраїнську  екологічну  ініціативу «Очисти Україну -- утилізуй батарейки».

Спочатку    небайдужі десятикласники познайомилися  із досвідом збору та утилізації батарейок в Україні. З’ясувалося, що сьогодні в Україні, на жаль, немає централізованої системи збору відпрацьованих батарейок й акумуляторів для їх подальшої утилізації. Через це жителі України після відпрацювання ресурсу батарейок вимушені викидати їх в сміття, що призводить до значного забруднення довкілля. 

Слугують батарейки зазвичай недовго, а потрапивши на смітник, завдають величезної шкоди довкіллю: одна використана батарейка в процесі розкладання забруднює 400 літрів води або 20 квадратних метрів ґрунту. Далі  важкі метали попадають у ґрунтові води, а також накопичуються в рослинах та живих організмах, що рано чи пізно призводить до їх попадання в організм людини, що завдає суттєвої шкоди здоров’ю. Учні підрахували, що, викинувши всього дві старенькі батарейки з ліхтарика,  ми зіпсуємо дві ванни, вісім відер і півтора чайника чистої води. А викинувши чотири, одним помахом руки забруднимо дві грядки з картоплею і дві з полуницею.

На  загальногімназійній лінійці десятикласники  агітували гімназійну родину: учнів, батьків, учителів приєднатися до доброї справи.

По всій території гімназії встановлено контейнери, у які можна кинути відпрацьовані батарейки. Після наповнення контейнеру  ми відправимо увесь зібраний матеріал на утилізацію до  львівського заводу переробки батарейок «Аргентум».

Долучіться до доброї справи, адже не треба бути супергероями і рятувати планету, достатньо лише не шкодити природньому перебігу життя на Землі.

 Кореспондент 10Б класу  Величко Аліна


 


Додав: kolinko |
Переглядів: 483
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Ми в соцмережах
       Інформаційний партнер
Науково-педагогічна бібліотека Миколаєва

Сайти навчальних закладів

Корисні посилання


Управління освіти Миколаївської міської ради © 2018